zencart e-ticaret web sitesi gelistirme ile ilgili tüm

Bir ticaret portali çevrimiçi çalistiriyorsaniz, bir Zen Cart e-ticaret web sitesi gelistirme sizin için son derece verimli olabilir. Zen Cart PHP ile yazilmis ve MySQL veritabani gerektiren açik kaynak kodlu bir çözümdür.

Bize e-ticaret sitesi için açik kaynak Zen alisveris sepeti kullanmanin avantajlari bir göz atalim, bunlardan bazilaridir;

* Kolay kurulum
* Kolay özellestirme
* Çok sayida teslimat ve ödeme seçenekleri
* Basit navigasyon
* Otomatik görevler
Zen arabasinin * Arama motoru optimizasyonu (her bir ürün için özellestirilebilir anahtar kelime ve meta)
Çoklu dil, para ve vergi * Seçenekleri
* Tek madde veya hacim indirimler, hediye çekleri, satis, özel ürün, vb
* Ve çok daha fazla!

Bir Zen Cart çözüm gelistirme amaci sitenizi, para transacting ödemeler ayar fiyatlari, satis, indirim oranlari ve vergi uygulanmasi ve bazi tutarlari üzerinden ücretsiz gönderim yapmak için yerlesik sistem ile kolay özellestirilmis görünüm ve islevsellik saglamaktir.

Simdi is web siteleri gün binlerce bu açik kaynak kodlu e-ticaret alisveris sepeti yazilim uygulamasi kullanimi yapiyoruz. Bunun nedeni Yeni Esyalar Fiyatlandirma Seçenekleri, Yeni Düzen Ayarlar, Gelistirilmis Template Sistemi, Yeni Özellikleri, Demo Modu gibi bu sistem ile birçok özellikleri sunmak için yetenegi olabilir, vb ZenCart ana islevselligi için özellestirilebilir aralarinda birkaçi bu ihtiyaci karsilamak için. Zen Cart Sablonlar ücretsiz olarak mevcuttur. Sizin için böyle bir Zen Cart sablon Premium Zen Cart Sablonlar oldugunu. Kolayca is amaci göre takilabilir yapilmis web tasarim düzenleri – Bu sablonlar önceden gibidir. Bu e-ticaret web sitesi gelistirme için profesyonel bir tasarim elde etmek için mücadele sorunlarini sizi kurtarir.

Almak için en iyi yolu sadece internet üzerinden göz atmak ve gerekliligi uygun ve gelecekte web sitesi için vizyon yerine getiren bir sablon seçmek. Ücretsiz bir Zen Cart Sablon seçerek en büyük avantaji web sitenizin uygunluk göre, degistirilmis, degistirilmis veya 15 dakika içinde yerine edilebilir bir dis deri vermek gibidir. Ve bu kullanmanin en iyi parçasi oldugu gibi web sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili yapilan olmustu ayarlari kalir olmasidir. Yapmaniz gereken tek sey sablon degistirmek ya da yeni bir sablon iki derileri arasinda geçis için eklemektir. Herhangi bir tasarimci bir tasarim sablonu veya özel tasarim satin tasarimi da dahil olmak üzere, herhangi bir tasarim için e-ticaret web sitesinin görünümü özellestirmek ve hissediyorum.

Basarili bir sekilde çalisan ZenCart e-ticaret Web sitesi gelistirme birkaç örnektir

En Iyi Gourmet * En iyi
* Davranir merkezi
* Indigo albüm tasarimi
Online * captivations
* Gece yarisi yag kazima kitap tasarimi
* Zamansiz kagit sanat

Az önce bahsedilen, çünkü küçük isletme web siteleri gelistirmek eger ZenCart dogru seçim olabilir, nispeten düsük maliyetle en iyi özelliklerini ve esneklik sunar. Açik Kaynak kendisi ile iliskili olmak ücretsiz sunulan oldugunu gösterir. Gerçekten yazilim satin almak ya da herhangi bir aylik ödeme yapmak ya da Zencart gerekmez yok. Ve bu yazilim PHP ve MySQL gibi popüler veritabani teknolojisini kullanan web dogrudan telkin edilebilir.