ziyaretçilerin web sitesi bilgilerinin ne düsündügünü bulmaya dört stratejileri

Internet her olusturulan en müthis seylerden biri düsünün budur. Ben bilgisayar ile büyüdü ve Internet gerçekten beni karsilamak için firsat oldu asla yerleri ve kisilere erisim saglar gibi bir tanri benim için göndermek olmustur nesil duyuyorum. Ayrica hiç toplamak için temenni en iyi bazi bilgilerin kaynagidir. Ama! Bu, ayni zamanda da en kötü bazi bilgileri kaynagidir.

Sadece sizin ve benim gibi web sitesi sahipleri, gerçekten dikkatli bir sekilde bizim web sitelerinde saglamak ve biz sagliyoruz her sey bizim ziyaretçiler gerçekten ne istedigini gerçekten olup olmadigi konusunu düsünün malzeme bakmak gerekir. Yani, soru, nasil ögrenebilirim nedir?

Sitenize ziyaretçilerin bilgilerinizi deger olup olmadigini ögrenmek için kullanabileceginiz dört basit temel strateji vardir. Dört stratejiler –

1. ziyaretçi e-posta
2. ziyaretçiler anket
3. Sayfadaki yorum almistir koymak
4. Arkadaslar dügmeleri için e-posta

Bu dört stratejiler açik veya basit görünebilir ama kaç kisi gerçekten kullanabilirsiniz. Çok az.

neden yerine bu stratejileri koymak?

Bunun temel nedeni oldugunu müsterilerinizin size özel onlar ne istediklerini daha satir içi olacak sekilde web sitenizde bilgi olabilir ne düsündügünü anlayarak. Örnegin, ve ben sitemize 10.000 ziyaretçi ani bir saldiri diyelim vardi ve onlar Excel hakkinda daha fazla bilgi istedigi yukaridaki dört strateji araciligiyla bize söyleseydim, ne düsünüyorsun, bir örnek olarak kendi egitim sirketi kullanacak biz yapardi. Biz Excel hakkinda daha fazla bilgi eklemek istiyorum. Geribildirim derecelendirme araciligiyla Özet Tablo makaleler söylemek için daha yüksek pozitif tepkiler var, biz ne yapardiniz? Biz web sitenize Özet Tablo hakkinda daha fazla makale verecegini.

Bana bunu yapmak için baska bir çok net bir neden vereyim. Ekibim ve ben Townsville bir web sitesi çalistirmak, Avustralya GetTheRightPrice.com çagirdi. Bu web sitesi, yerel topluluk için yakit fiyatlari saglar ve nerede en iyi fiyat almak için söyler. Üç yil boyunca benim sirket 100.000 $ ve melodi arti bir yil için bu site olmustu. Biz bu site çalistirmak ve bir kar yapmak nasil çalismak mücadele vardi. Üç yil içinde biz bir açik ders için yukaridaki stratejilerin bazi kullanilir. Toplumda kimse biz çalisan bir model bulmak için düsünme tarzimizi degistirmek zorunda anlamina yakit fiyat, ödemek için hazirlanmistir.

Tamam bu yüzden dört strateji bakalim.

strateji 1. – Ziyaretçilerinizin e-posta

Ben sahsen düsünüyorum Bu strateji oldukça basit ve yalindir, ama bir sey güvenmek yok. Bu e-posta adreslerini ne ziyaretçilerinizin soran gerekir. Bir web siteniz ve ziyaretçi bilgileri toplama degilseniz, o zaman ne yapiyorsun. Bir seyi unutmayin, her zaman bir e-posta gönderirken, kisisel onlara e-posta adresi böylece ziyaretçilerin ilk isim ve e-posta adresini isteyin. Eger ilk adiyla ziyaretçilere hitap varsa her zaman daha fazla yanit alirsiniz.

Bir baska sey, Müsteri Veritabani en kisa zamanda bir tür içine ziyaretçi bilgi almak. Çok çevresinde bulunmaktadir.

Eger ziyaretçilerinizin e-posta ne zaman cevap sadece bazi sorular onlara sorabilirsiniz, size bagli bir anket tamamlamak için isteyin olabilir ya da sadece belirli bir web söylemek bazi geribildirim vermek için bunlari isteyebilir.

Bir sey bazen insanlar e-posta yoluyla bir anket doldurarak hakkinda çok utangaç olabilir, için dikkat etmek. Onlarin cevap veremezsiniz Bu strateji, bir yol bulmak düsünebilirsiniz, ama anonim olabilir.

strateji 2 – ziyaretçi anket

Bu bir, ben geç bir çok kullaniyorum ve benim müsteriler hakkinda çok sey ögrendim. Yollarla için ziyaretçiler anket olabilir, anket götüren ya da biz Çikis Anketi dedigimiz kullanabilirsiniz sayfasinda bir baglanti var. Bu benim olan Sayin H. Bir çikis anketi adli bir beyefendi tarafindan yapilan bir dizi görüsme ögrenilen bir strateji nerede bir ekran olacak açilir onlar etkili müsterilerinizin ne düsündügünü ögrenmek için gerçekten çok basit bir yoludur web birakin ve Yapilmadi.

Ben ilk insanlar teknigi gerçekten karsiti olurdu kullanilan zaman düsündüm, ama degil ve benim müsterilerden bazi gerçekten harika bilgiler var. Eger Pay-Per-Click arama motorlari kullaniyorsaniz, Bir sey olsa, o zaman genellikle bu teknigi kaslarini. Trafik diger web sitelerinden Ama eger, o zaman bu teknigi kullanmanizi öneririz.

Çalismasi için bu yöntem için, ama bir kaç sey Not, sorulari son derece basit ve hizli olmali ve size ziyaretçi bir sey teklif emin olmak gerekir geri optimum yanitlari almak için. Bir eBook, makale veya rapor ve çöp degil degerli bir sey yapmak gibi özel bazi Ücretsiz Hediye olarak. Hiçbir sey bedava bir sey için kayit ve çöp bir yük olmaktan çok, beni daha çok rahatsiz. Bunu yaparsaniz, bu güvenilirligini etkileyecektir.

strateji 3 – web sayfaniza yorum almistir

Yorum almistir büyük çocuklar ile ne kesinlikle vardir. Eger MSNBC ve Goto kendi haber makaleleri gibi siteleri ziyaret, her makalenin altindaki size bu hikaye yapmistir, size tiklamaniz bes yildiz vermek nasil tanimlama yetenegi göreceksiniz. Bu tür ile yapabileceginiz hangi bilgileri o zaman saglanmaktadir makalelerin stilleri bakmak ve bu kategorideki daha saglamaktir. Bu sonuçta gelecekte müsteri geri çekmek için yardimci olacaktir.

Izleme bu tarz ile diger önemli sey makalenin belirli bir yazari veya stil ziyaretçiler için daha çekici olup olmadigini çalismak olabilir. Ayrica onun deger sizin için yazmak için önemli bir yazar için ödeme olmadigini çalismak yardimci olabilir.

stratejisi 4 – Arkadaslarinizla dügmesine Bu makaleyi e-posta

Bu strateji çok Strateji 3 arasinda bir uzantisidir. Ne aslinda yapmak gerektiren bir arkadasina kaç kez birisi ileri makale takip etmektir. Buradan istatistiklere bakarak, makalenin belli bir tarzi sonra e-posta olup olmadigini bir daha bu kategorideki diger makaleleri almak bakmak isteyebilirsiniz.

Alt Hat nedir?

Alt satirda bu, daha onlar gibi daha etkili web sitesi olacak ve daha büyük olasilikla insanlar web sitenize geri gelecek olan müsterilerinizin davranislari, ne gibi, onlar gibi yok ne, hakkinda bilgi.

Sana koymak istiyorum baska bir sey, istatistiklerinizi gevsek degildir. Düzenli onlara bakmak gerekir. Merkezimizde bizim istatistikleri görmek ve degerlendirmek için Microsoft Access kullanin. Egilimler pazarda degistirmek ve bugün egilimleri degisiyor olmadigini görmek mümkün olacak bu istatistikleri tutarak bu nedenle, gelecekte çalismayabilir ne çalisir.