‘Sezon tis

Tatil sezonu yilin en güzel zamani olmasi gerekiyordu. Aile ve arkadaslar, tekrar bir araya insanlar biraz daha güzel ve daha hayirsever olma egilimindedir ve tatil sihirli elestirmenlerin en yorgun bile yumusatir. Tüm çesitli tatil sevinç ve yansima bir zaman olabilir ama henüz her yil festivaller berbat bekleyen kaçinilmaz basgösteren karanlik bulut gibi görünüyor olmalidir: tatil alisveris. Tabii dolu alisveris merkezleri, uzun çizgiler, insanlarin çetelerin bulmak ve otoparklar sürecin hepsi sadece bir parçasi dolu bazi kim vardir. Onlar bir tatil gelenegi olarak görüyorum ve çok uzun süre beklemek yoksa nispeten yara almadan kaos yasayabilir. Ancak, çogunlugu tatil alisveris için büyük stres ve rahatsizlik saglar. Zaman mücadele arabalar, insanlar, çalisanlar ve mevsimsel kaba hava yerine sevdiklerinizle veya yumurta likörü bir bardak sicak yangin geçirmis olabilir geçirdi. Günümüz toplumunda biz kolaylik ile ilgili tüm ve biz bizim tatil alisveris ihtiyaçlarini karsilamak için internete yönelen nedeni budur.

Online alisveris yorgun tatil alisveris için aradiginiz cevabi gibi görünüyor. Avantajlari zaman, para ve çaba liste tepesi olan sonsuz ama kolaylik vardir. E-ticaret pazari (online perakende) kendi ürün aramalar için herhangi bir sinirlama ile tüketicilere sunmaktadir. Bir ürün orada olup olmadigini bulmak ve satin alabilirsiniz. Geleneksel alisveris ile ne magaza ya da cografi bölgede oldugunu ve sürücü için zaman ayirin ve fiziksel olarak mükemmel bir hediye aramak zorunda sinirlidir. Alisverise ile, mükemmel mevcut hiç bizim ev konforundan ayrilmadan dogru bizim parmak uçlari yer almaktadir. Bir perakende magazasinda bu mükemmel mevcut bulmak olsalar bile bunun dogru renk veya dogru boyutta gelir olmayabilir, ama online alisveris sadece bir tiklama uzakta bir açilan barda ürünlerini için birden fazla seçenek sunar, bu yüzden ne istediginizi özellestirme kolay olmamisti.

Kalabalik yendi için sabah saat beste bir magaza disinda dogrultusunda daha fazla ayakta, e-ticaret piyasasi asla kapanir. Hiçbir zaman sinirlamalar alisveris ne kadar zaman ya da vardir. Sürece internet erisimi gibi, online alisveris yirmi dört saat haftada yedi gün, günün her saati size açik olacaktir. Kendi kolaylik serbestçe göz yetenegi mükemmel bir etkisi online alisveris daha akilli, daha iyi tüketici yaratiyor olmasidir. Alisverise satin almak ya da tatmin edici ürünler razi tüketici için herhangi bir baski verir. Ayrica hiç çaba harcamadan en iyi anlasma ve kaliteli bulmak için kolayca ürünleri karsilastirmak için bir sans saglar. Bir sey satin almasi gerektigini size inandirici hiçbir satis insanlar var çünkü onlar gerçekten istedigi bir sey degil, onlar satin içine zorla hissettim bir sey satin biliyorum çünkü, insanlar çok daha memnun bir online alisveris deneyimi uzak geliyor bulunmaktadir.

Daha fazla tatil alisveris her yil online alisveris pek çok avantaji gerçeklestirmekteyiz. Sadece geçtigimiz 2009 tatil sezonu, e-ticaret satis 900.000.000 $ asti. Bir zamanlar, Cuma Sükran sonra ya da daha yaygin olarak bilinen “Kara Cuma,” yilin en büyük alisveris gündü. Insanlar tatil sezonu baslamasi ve her yerde perakende magazalarinda kendi sabit Kazanilan para harcamak sürüler halinde çikti. Ama online alisveris spot aliyor ve hatta, kendi gün ve adi verildi “Cyber ??Pazartesi.” Bunun yerine “Kara Cuma” insanlar Cyber ??Pazartesi “kendi kisisel bilgisayarlar ayni ya da daha iyi firsatlar buluyor üzerinde kalabaliklar braving. “dijital dünyada ölçüm lider ve dijital pazarlama zeka kaynagidir comScore Inc, göre,” Cyber ??Pazartesi 2009 tatil satis “Kara Cuma” maglup “. Rakamlar yalan söylemez, tüketicilerin bildirildi e-ticaret pazarinda “Cyber ??Pazartesi” üzerinde 887.000.000 $ harcama ile karsilastirildiginda, geleneksel perakende magazalarda “Kara Cuma” üzerinde 595.000.000 $ harcadi. Kolaylik pricelessness aslinda insanlarin tatil sezonunda daha fazla harcama bastiriyor.

Online alisveris ilginç bir egilim ücretsiz gönderim mevcudiyetidir. Ücretsiz nakliye hizla rakip online perakende magazalar seçiminde alisveris için belirleyici faktör haline geliyor ve ayni zamanda 2009 yili için tatil alisveris pazarinda kritik itici güç oldu. Kargo ücreti daha fazla harcama tüketici ikna etmek tüm e-ticaret piyasa üzerinde perakendeciler tarafindan yaratici kullaniliyor. Ücretsiz kargo ama simdi tüm online islemler en az yüzde 45 ücretsiz kargo bedeli dahildir online alisveris yaparken piyango kazanma gibi hissettim bir zamanlar vardi. Bu insana iyi hissettirir ve onlari nakliye ücretleri harcama oldum nerede belki biraz daha fazla harcama için bir sans verir. ComScore Inc ücretsiz kargo içermiyordu bir satin alma için ortalama siparis degeri 103 $ iken ücretsiz nakliye dahil bir online alis-veris için ortalama siparis degeri, $ 134 oldugunu bildirdi. Eger kendi ürünlerinin tüm ücretsiz nakliye saglayabilir bir yer muhtemelen orada biraz daha arama Yani, nakliye ücretleri razi degil.

Insanlar tatil sezonu stresli bir zaman olmasi gerektigini kabul etmis. Bu stres çogu perakende magazalarda tatil alisveris dogrudan bir sonucudur. Bu durumda olmak zorunda degildir, online alisveris hizli, rahat, stressiz alisveris deneyimi saglar. Online alisveris uzakta zaman alici geleneksel alisveris odak alir ve insanlarin özgürlük, arkadaslar ve aile ile ziyaret firinda tatil güzellikler, tatil sarkilar, ve daha iyi sezonu keyfini çikarma firsati saglar. Online alisveris sadece tatil içine sihirli geri koymak olabilir gibi görünüyor.