bir ebay is kurma

sevgili arkadasim,

Sen zaten bir Ebay hesabiniz düsünce olabilir, ya da ben bir Ebay hesabi baslangiç ??için tavsiye gerekmez. Bu kayit kadar kolaydir.

Bu ne düsündügünü ise, lütfen okumaya devam edin. Zaten burada sizinle paylasmak için gidiyorum her seyi düsünmüs, o zaman oyunun öncesinde o kadar vardir. Eger degilse, en azindan asagidaki bilgileri dikkate alarak kendinizi biraz keder kaydedebilirsiniz.

okumaya devam …..

Mevcut bir hesabiniz olsa bile, simdi belki mükemmel bir firsat yeni bir açmak için. Çogu kisi su anda sahip bir hesap altinda satis baslar. Bu en iyi seçenek degildir.

Aklinizda gelecek ile Ebay is plani gerekir. En Ebay saticilarin amaci sonunda Ebay disinda satmaya baslamak için bir web sitesi açmaktir. Bu belki bir yildan fazla uzakta olsa da, basindan itibaren gelecekte web sitesi dogru tanitmak için Ebay hesabi kurulum için önemlidir.

Çogumuz evin etrafinda birkaç ürün satin alma ya da satis amaciyla Ebay hesaplari baslar. Çogumuz büyük bir is kurma ya da sonunda kendi web sitesini tanitmak için kullanarak ilk hesap planlama baslamadi. Çogumuz bizim hatirlamak için kolay bir kullanici kimligi seçin. Bir kisisel hesap için belki tamam da, bu is hesabi için en iyi fikir degildir.

Önde düsünün! Ne is çagrilacak gidiyor? Ya da ne zaman sonunda bir web sitesi açmak, ne isin etki alani adi olmasi gidiyor?

Eger DVD satis olacak, ben basliginda birincil ürün içeren bir isletme adi ile gelmisti. Isinizin adi adi bir sey, cografi konumu, ya da seçtiginiz bir sey içerebilir. Bazi örnekler California DVD, Jennys DVD, Dolar DVD, 1 Cent CD, vb

Bir kez is adini biliyorsaniz, size yeni bir Ebay hesabi açabilirsiniz. Is, California DVD denilen olacak ise yeni Ebay hesabi için mükemmel bir Kullanici Kimligi açikça CaliforniaDVD olacak.

Bunun nedenleri açiktir. Bir kez Ebay ürün çok hareketli kurulu bir satici vardir, bazi müsterilerin web sitenizden dogrudan ürün siparis etmek isteyeceksiniz. Isinizi sonra kullanici kimligi adinda ise, bulmak kolay olacak.

ebay en büyük dvd saticidan bir ders …

Ebay en büyük satici jayandmarie alin. Bu saticinin CD ve DVD bir ay on binlerce hareket eder. Onun müsterilerinden biri Ebay disinda kendi web sitesinde bulmak istiyorsa, bariz tahmin jayandmarie.com olacaktir.

Bu düsünce olabilir, bu benim için geçerli degildir. Ben bir web sitesi baslangiç ??herhangi bir planlari yok. Benim tavsiyem yourself.you isiniz simdi 1 yil olacak hiçbir fikrim yok siniri yok edilir. Bu önceden plan yapmak çok daha iyidir. Mevcut hesap 1000 geribildirim sürece Bunun yani sira, yeni bir hesap baslayarak gevsek bir sey yok.

Ayrica düsünce olabilir, benim mevcut hesap tutmak ve sadece adini degistirecegiz. Bu olabilir ya da kabul edilebilir bir alternatif olmayabilir. Adinizi degisen büyük dezavantaji simgesi ebay tüm dünyada sadece kimlik degisti bildirerek kullanici kimligi yaninda yer olacaktir. Bu simgeye adinizin yaninda iken Nedense, teklif ögeleri önlemek olacaktir. Satis yerine oldugunu birkaç hafta derece düsecek.

Eger mevcut hesap tutmak için belirlenir, ve birkaç hafta için her seyi satan plani yok, o zaman adini degistirerek bir alternatif olabilir. Herkes için, adim asagida bir takip edin.

neden bu ilk adimdir …

Ben ilk adim için yeni bir hesap baslayan tavsiye, böylece tedarikçiler arastirma yaparken hesap kurmak için zamaniniz olacak. Eger ürün gemi nakliye malzeme ihtiyacimiz olacak. Yeni hesap ile onlari satin! Bu sizin hesabiniza geri olusturmak için mükemmel bir firsat verecektir.

Eger isinize devam almak mesgul iken görüslerinizi olusturmak için bu hesap ile yapabileceginiz çok sey var. Eger nakit düsük ise, evin etrafinda bazi ürün satmak için yeni bir hesap kullanin. Bize geri kalani gibi iseniz, artik alisik oldugumuz etrafinda döseme deger seyler bol vardir.

Yeni bir hesap baslangiç ??kolaydir …

Sadece Ebay.com ziyaret edin. Bu Ebay Ana Sayfa götürecektir. Oradan, sayfanin üst kismina yakin “Merhaba Giris veya Kayit” göreceksiniz. Sadece kayit tiklayin ve yeni bir hesap kurmak için yönergeleri izleyin.

Eger göremiyorsaniz, “Merhaba Giris veya Kayit” Sayfanin en üstünde, ama “Merhaba Geçerli Kullanici Adi” ‘e benzer bir sey görmek, o zaman “oturumu” tiklamaniz gerekir. Sonra asagidaki resimde tiklayabilirsiniz ve “Merhaba Giris veya Kayit” bize geri kalani gibi Sayfanin en üst kisminda göreceksiniz Ebay web sitesine geri alinacaktir.

Is ile Good Luck,