Contus Groupon klonu komut dosyasi – internet pazarlama için tek bir yerden

bir ceviz kabugu içinde Contus sirketi:

Contus Web Tabanli Tasarim ve Web Gelistirme ek olarak Yazilim Gelistirme, Mobil Uygulamalar alaninda dünya standartlarinda hizmet vermektedir bir sirketidir. Onlarin uzmanlik alanlari LAMP, ASP, Nokta Net, Joomla ve ZEN Sepet gibi yazilim dilleri kullanarak, E-Ticaret-Web Sitesi Gelistirme, eBay API, iPhone uygulama gelistirme, müsteri uygulama gelistirme bulunmaktadir.

Groupon klonu komut:

Contus son zamanlarda son Groupon klonu komut dosyasi ile geldi. Bu online web tabanli alisveris-is portallari hale getirmeyi amaçlayan web tabanli bir yazilimdir. Contus tarihe kadar Groupon klonu komut tasariminda rakipsiz lider kalmistir.

Komut dosyasi Zend Framework üzerinde gelistirilen Magneto E-Ticaret Platformu, üzerine insa edilmistir. Komut bu yüzden onlari ayarlarini degistirmek veya tek bir dügmeye dokunarak özellestirmek için saglar, kullanicilar için özellestirilmis oldu. Komut makul ödüllü ve onunla bagli birden çok promosyon teklifleri vardir.

Toplam kaynak kodu herhangi bir gizli sifreleme olmadan kullaniciya verilir ve bu nedenle gerçek anlamda kullanici erismek ve ona uygun görünüyor herhangi bir degisiklik, yapabilirsiniz.

Onlar uygun seçtikleri ürün seçebilirsiniz Groupon Senaryo, kolay bir müsteri dostu islemleri destegi ile geliyor. Bu site kolayca Face Book ve Twitter gibi çesitli sosyal ag siteleri ile baglantili oldugu kadar eklenebilir.

Ek bir özellik baslangiç ??/ bitis tarihleri ??ve disinda PayPal ödeme tahsilat için daha fazla ag geçitleri kadar ekleyerek seçimi için bir seçenek olmasidir.

Groupon klonu senaryo üzerinde toplam erisim:

Her zaman klon senaryo üzerinde bilgilere erismek için bir DBA-Veritabani Yöneticisi için bir ihtiyaç ortaya çikmaktadir. Bu nedenle, bir Merkez Denetim Masasi ile özellikli. Bu kontrol paneli DBA müsteri ve is kanal ortaklari tüm kisisel bilgi ve siparis günlükleri erismek için yardimci olur. Komut ayrica duruma göre farkli ayri ayri deginir için bir sayfa veya farkli sayfalarda birden fazla sehir ‘baglantilarin olusumunu destekler. Insanlar da Küre seklinde farkli yerlerdeki görüntüleyebilirsiniz.

Groupon Clone Script tarafindan sunulan büyük özellikleri sayesinde gitmis olmasi, bu su anda piyasada mevcut en iyi ve süphesiz gelecekte perakende alisveris ve e-ticaret komut lider kalacak. Contus bugün ucuz Groupon klonu komut dosyasi deneyin ve is arasindaki fark, bugün bakin!