daha iyi bir web içerigi kilan

Bir web sitesi olusturmak en büyük hususlar biri içerigidir. Bu web sitesinin kendisi arkasindaki tüm amaci budur. Bu siteyi görüntülerken olacak insanlara sunuluyor bilgilerdir.

Iyi içerige sahip bir web sitesi olusturmak gitmek farkli yönlerini bir dizi vardir. Bu yönleriyle olusturulan ve web sitesinin odak izleyici ediliyor web sitesinin türüne göre biraz degistirin. Kisisel bir web sitesi olusturmak bile siteyi ve bunu koymak bu bilgileri ilgi var kim hedeflediginiz bir grup insan vardir.

Yapmaniz gereken ilk sey, web sitesinin türüne ve sunulan ve seyirci olan içerik türünü düsünün. Eger ulasmada ilgi oldugu hedef kitle göre içerik olusturmak için gidiyoruz. Eger aile ulasmaya çalisiyorsunuz Örnegin, bir çok kisisel tonda içerik yazacagim.

Eger müsteriler ariyorsaniz bir dost ama profesyonel ses tonuyla yazacak ve akademik tabanli kitleye ariyorsaniz daha yüksek bir profesyonel ve kisisel olmayan bir sekilde yazmak isteyebilirsiniz. Bunlar sadece sesleri bazilaridir. Ton iyi içerik için yönlerinden biridir. Eger yazmak sesi size üzerinde duruluyor izleyici ayni olmalidir.

Bir kez sesi karar verdik size hakkinda yazacagiz tam olarak ne karar vermeniz gerekir. Iyi içerik gerekli olan unsurlarin bir dizi içerir ve size üzerinde duruluyor bu web sitesinin türüne göre degisir. Ilk sey cümleler karmasik yerine bilesik tutmaktir. Bu daha kolay okunmasini saglar.

Paragraf de normalden daha küçük olmalidir. Kitap paragraf uzunlugunda bes ve sekiz cümleler arasinda normalde. Hizli okuma süresini üç ila bes cümle arasinda olan küçük paragraflar dikkate kolaylastirmak için.

Bunu yapmak daha kolay göz takip ve Sayfa hizli bir sekilde birlikte hareket etmek için yapar. Ayrica, içerigi kisa tutmak ve noktasina için yardimci olur. Bu iyi bir kati web içerigi hale getirmek için anahtarlarindan biridir. Web sitenizin içerigini okumak için, net, kisa ve kolay olmalidir.

Içerigine yerlestirilmesi de önemlidir. Bunu bulmak kolay yapmak için içerik sayfasinda merkezi bir konumda yer yapmak isteyecektir. Bu metinde kullanilan baglantilar varsa açikça tanimlanmalidir. Yazi tipi ve boyama da kabul edilir ve okumak için içerik kolay yapma fikri ile seçilmelidir.

Eger içerigi ile web sitenizin siralamasi isteyen Son olarak eger sik ??sitenizde varsa ve sayfaniz için olusturdugunuz metin içine dahil içerigi için kullanilan anahtar kelimeler içine bakmak gerekir. Onlar web siteleri için bu içerik istenen içerik ararken arama motorlari içinde siralama olusturur ne oldugunu bu anahtar kelimeler sikligi ve yerlestirme oldugu gibi bu önemlidir.