E-kart – onlari nasil kullanilacagi ve ne

Teknolojik gelismeler sadece bizim dükkan, baskalariyla iletisim ve bankacilik yapma seklinizi degismemistir. E-kart gelisimi biz tebrik karti göndermek sekilde degisti.

E-kart 1995 yilinda sahneye oldugumda internet dünyasinda nispeten yeni bir olgu vardir. Bu gelisme biz tebrik kartlari için alisveris ve nasil arkadaslariniza ve ailenize göndermek hangi sekilde degisti. Onlar Alici, istediginiz herhangi bir kisi için bir kart gönderebileceginiz bir e-posta adresine sahip olarak Internet kullanan ve sürece herkes için erisilebilir.

Ilk bu kartlari doga ve vahsi yasam fotograflari ile sinirli ve Sevgililer Günü için E-kart gerçekten özel bir durum için çevrimiçi tebrik sunulan ilk olanlar vardi. Onlar için ödemek zorunda kalmadan bu tebrik kartlari alabilirsiniz, ama çogu site bir kullanici veya bir abonelik ücreti siteler olsa da. Bunlar en genis seçim seçim için E-kart almak sitelerdir.

E-kart hakkinda hiçbir fikrim yok olanlar için, bu dijital tebrik kartlari. Sen gerçek bir karti satin ve posta göndermek gerekmez. Sadece bir kart online arama ve bir mesaj takin ya da sadece mesaj bunu söylemek istediginiz her seyi söylüyor e-kart gönderebilirsiniz. Bir arkadasinizin dogum günü veya yildönümü veya herhangi bir firsat unutursaniz Simdi, o gün dogum günü E-kart veya bir yildönümü e-kart gönderebilir ve kimse bile sadece son dakikada hatirladi bilir. Bu mükemmel karti aramak için mola ögle sirasinda pop zorunda kalmazsiniz yerde her sey, için sadece birkaç dakika sürer.

Onlar popülerlik kazanmaktadir nedenlerinden biri olan, çevre dostu E-kart. Dahil hiçbir kagit ve e-kart isletmelerin karbon ayak izi geleneksel tebrik karti isletmelerin önemli ölçüde daha az bulunmaktadir. Tüm nihai üründe kullanilan kagit yoktur. Onlar dijital oldugu için, tek bir aliciya göndermek için bir e-kart seçebilir veya e-kart içeren ayni e-posta iletisini birçok alici olabilir.

Bu doganin bir tebrik karti seçmek için, sadece seçim için E-kart genis bir seçim olan bir site seçin. Bir kez kartin kapagi için grafik seçiminizi yapmak, o zaman aliciya göndermek için mesaji kisisellestirebilirsiniz. Kullandiginiz sitede bagli olarak, daha da bir fotograf ya da video ile e-kart kisisellestirebilirsiniz. O zaman sizin için kisiye dijital kart gönderme üzerinde kart ve web sitesi alir göndermek istediginiz e-posta adresini belirtin.

Bu E-kart göndermek için herhangi bir yazilim satin almak zorunda degilsiniz, ne de bilgisayariniz için herhangi bir özel ekleri olmasi gerekiyor. Eger kart seçtiginiz gelen sitesi sizin için tüm çalisir. Sadece tam olarak ne istediginizi olusturmak için yönergeleri takip etmek zorunda. Eger bir hata yaparsaniz, ekrani temizlemek ve bastan baslayabilirsiniz.

Yapmaniz bir sey gönderme E-kart ve e-posta adresinizi ve kart gönderme kime kisinin bunun gizlilik ne zaman dikkatli olmak zorunda. Seçtiginiz sitesi iki e-posta haberi size bir e-kart göndermek ve bu spam için her iki açmak olabilir her zaman giderir. Bir e-kart göndermek için spam posta her türlü almaya baslamak istiyorum yoksa dijital içerik gönderme baslamadan önce, sitenin gizlilik bildirimini okuyun.