e-ticaret platformu osCommerce

Degisim iyidir ve gereklidir. Ve bu degisiklik online alisveris sektöründe tarafindan tanik olmustur. Daha önce, islemlerini çevrimiçi yapmak için yeterince güvenli olan pek çok insan yoktu, ama simdi, onlar internet üzerinden dünya çapinda alisveris yapmak istiyoruz.

Online alisveris, islemler ve isletmeler için internet kullanimi bu artis online islemler bir online magaza veya islem için kullanisli bir uygulama olusturarak sorunsuz tasimak için yardimci çesitli e-ticaret platformlari ve e-ticaret araçlari, bir artisa yol açmistir. Gibi pek çok e-ticaret platformlari arasinda, osCommerce olarak bilinen böyle bir platform vardir.

Oscommerce online magazalar ve dükkanlar çogu tarafindan kullanilan bir yazilim vardir. Kendi ihtiyaçlarina göre bu özellestirilmis almak ve sizin yarariniz için kullanabilirsiniz. Açik kaynak kodlu bir yazilim olan, bireysel ihtiyacina göre, onun özellestirme üzerinde herhangi bir kisitlama yoktur, ve sürekli olarak birçok kisi tarafindan istismar ediliyor.

Bir osCommerce saglar ve ürünleri, makaleler, ögeleri ve ayni zamanda hizmet islem yönelik kullanici kolaylastirir o kadar çok özellikleri vardir. Ve bu islem internet üzerinden gerçeklesir. Bir dünyanin herhangi bir yerinde oturan herkese, kendi online alisveris, internet üzerinden hizmet veya ürün satabilirsiniz.

Bu hizmetler Tasarimi ve Gelistirme iki genis kategoride kategorize edilebilir osCommerce gelistirme, osCommerce magaza, alisveris sepeti gelistirme ve özellestirme hizmet vb ile ilgili çesitli hizmetler saglayan bir çok hizmet saglayicilari vardir:

1) osCommerce dükkanin Tasarimi – Programcilar özellikleri ve müsterinin ihtiyacina göre bu açik kaynak platformu özellestirmek. Bu arada, gelistiriciler yüklemek ve yapilandirmak uygulama ve kurulusundan çalisir. Bunu kendi sunucularinda destek osCommerce yazilim yaptigi web sitesi barindirma saglayici ile emin olmalisiniz. Aksi takdirde, daha sonra bazi sorunlar yasayabilirsiniz. Yani, önceden, barindirma saglayici hakkinda emin olmak için tavsiye edilir.

2) E-ticaret Gelistirme platformu-Bu daha çok entegrasyon bölümden olusmaktadir. Gelistirme ve programlama bittikten sonra, e-ticaret platformu tamamlandi. Simdi gelistirici odaklanmak ve onlar tarafindan belirlenen online magaza isleyisi, kontrol edecektir. Bir online magaza, her sey dogru bir envanter yönetimi fonksiyonu ile nakliye sirketleri ve iyi bir destek sistemi ile baglanti için online ödeme almasina, pürüzsüz bir çalisma gerekiyor. Sadece bu tasarimlar da yazilim islevselligi uygun olmalidir.

Eger siradan bir magaza kurmak için ariyorsaniz, herhangi bir yazilim hizmet edebilir, çünkü bir e-ticaret platformu seçimi bazen zor bir somun olabilir. Ama sonra belirli ve özel bir sey ariyorsaniz, her zaman akillica bir seçim yapmak gerekir.