E-ticaret ve küçük isletme

Amerika Birlesik Devletleri’nde, küçük isletmeler toplam ihracatin üçte birini olusturmaktadir. Aslinda bu küçük sirketlerin pazar payi giderek Internet büyüme önemli bir rol oynamistir tüm dünyada ve tabii ki büyüyor. Bu neredeyse endüstriyel tedarikçilere hediye ve yenilikleri ile ilgili bu kadar tüm sirketler bir online varligini korumak neden bir nedenidir. E-ticaret küresel bir pazar saglayarak satis ve bu sirketlerin pazarlama çabalari hemen bir etki olusturabilirsiniz. Ayrica, potansiyel müsterilerin sinirsiz sayida ulasmak için yardimci olur sadece, sen dügme sadece bir tiklama ile çok daha hizli ödeme alabilirsiniz. Zaten onlarin online varliga sahip olanlar bu alanda kesfetmek için henüz olanlar asagidaki ipuçlarini basvurabilirsiniz için, kendi prosedürleri ile iyi tanidik.

Bu zorlu bir süreç olmasa da, size online is baslatmak için yeterli tutkulu olmalidir. Aslinda bir e-ticaret is gelistirmeden önce dikkate almak gerekir bazi faktörler vardir. Öncelikle, iyi koydu is plani gerekir. Sen inceden küçük isletme her yönüyle çalisma gerekir. Bu online varligini hakli emin olun. Kendi mevkiinde içinde sadece çalisma yetenegine sahip bir firin pek bir e-ticaret sitesi ile herhangi bir iyi yapacagiz. Ilgili kisinin / onu sinirlari ötesinde hizmet vermek için hazir olup olmadigini Öte yandan, böyle bir site olan yararli olacaktir.

Bir satici olarak, ayni zamanda rakiplerinizin odaklanmak gerekir. Aslinda, farkli sektörlerde faaliyet içinde rekabet Internet gelisine siddetli haline gelmistir. Girisimciler / benzer ürün / hizmet sunan siteleri binlerce vardir. Kendi sitelerinde çalisma ve sunuyoruz hizmetleri / ürünleri görmek. Bu bagli olarak, fiyatlandirma yapilari ve diger promosyon teklifleri belirlemek gerekir. Bu cut-bogaz rekabetçi senaryoda hayatta kalmak için onlardan farkli bir sey yapmak gerekir.

E-ticaret is adim ise Internet dünyasinda hiç uyumayan anlamak gerekir. Böylece, sizin müsterileriniz için saat hizmet yuvarlak saglamak gerekir. Arastirma bagli olarak sizin online gidis için gereken kaynaklarin miktarini belirlemek gerekir. Birkaç web uzmanlari ve arastirma hem de bir site insa etmek ve korumak için yardimci olabilir profesyoneller vardir. Hatta bu destek eger web yönetim deneyimi olan kisiler kiralayabilirsiniz. Buna ek olarak, sözlesmeye dayali olarak çalismak çok profesyoneller vardir. Bu tür profesyonelleri ise ve zaman büyük degisiklikler yapmak için zaman onlari geri getirebilir. Onlar bile uygun bakim kismi ile devam edebilirsiniz böylece mevcut çalisanlari egitmek için yardimci olabilir.

Eger yurtdisi pazarinda önceden nakliye ücretleri belirlemek kesfetmek için haziriz. Büyük bir kargo ücreti teyel tarafindan yalnizca yabanci müsteri kaybedersiniz. Böylece, bu müsterilerin gelemez olsun veya olmasin saglamak için önceden kargo ücreti hesaplamak için daha iyidir. Posta tasiyicilarin çogunun web siteleri ürün agirligi ve bu vermek istediginiz yere dayali ücret hesaplamak için izin verir. Uygun bir sekilde kullanildiginda kolayca önemli rekabet avantajlarindan biri olarak bu faktör kullanabilirsiniz.