ödeme buradan oraya alir nasil e-ticaret

Hepimiz çocuk sarkisi, ‘Dem Bones’ duydum.

Ayak kemik, bacak kemigi bagli bulunuyor
Bacak kemigi, diz kemik bagli bulunuyor
Diz kemik, uyluk kemigi bagli bulunuyor
Uyluk kemigi, bel kemigidir bagli bulunuyor
Geri kemik, boyun kemik bagli bulunuyor
Boynu kemik, kafa kemik bagli bulunuyor
vb

Bu, ayni kavram e-ticaret için uygulanabilir. Tamamen e-ticaret çalismalari en bu deneyelim nasil anlamak olmayabilir olanlar için:

Tüketici Internet’e bagli
Internet Transaction Server bagli bulunuyor
Transaction Server Isleme Aga baglantili
Isleme Ag Müsterinin Bankasi baglantili

Simdi, denklemin diger tarafinda bakalim.

Tüccar Internet Sitesi Internet’e bagli
Internet Transaction Server bagli bulunuyor
Transaction Server Isleme Aga baglantili
Isleme Ag Merchant Bank baglantili

Tüketici ve tüccar hem de benzer kanallardan e-ticaret alisveris sepeti bagli, ama bir vücuda pompalama kan gibi tüketici ödeme gelen onay baglantilari izler ve bilgiler akar önce Ag ve müsteri banka Isleme, Transaction Server akar vardir parayi geri tüccar bankaya yatirilir nerede Ag Isleme Transaction Server araciligiyla satici, kadar. Tüm bu süreç sadece birkaç saniye sürer.

Iyi haber tüm saygin alisveris sepeti sistemi çevrimiçi satin alma bütünlügünü korumak için sifreli teknolojisine güveniyor oldugunu. Bu bir müsterinin kredi karti bilgilerini üçüncü bir kisi tarafindan el konulan ve kullanilan olma tehlikesiyle karsi karsiya olmadigi anlamina gelir.

E-ticaret basarisi gizlilik ve güvenlik dayanir çünkü bu önemlidir. Saygin alisveris sepeti sistemi ciddi bir web magazasi için bir zorunluluktur.

Gerçek su ki tüm müsteri gerçekten islem tam olsaydi onlarin bilgi, isinizin itibar ve güvenligidir emin olmak istiyor, oldugunu. Biliyorlar hatta gerçeklestirilir tam olarak nasil bakim, ama güvenli bir alisveris sepeti kullanimi, firmanizin ve satis isleminin tamamlanma için müsteri uyarmak için Autoresponders kullanimi itibarina dikkat pozitif için gerekli olacaktir asla devam eden müsteri iliskileri.

Bu rekabetçi bir fiyata kaliteli bir ürün sunmak için çok çalistik. Bu arama motoru basari için sitenizi optimize etmek için çalistik ve sitenize bilgiye dayali makaleler ekledik – bu yüzden bir futbol klise kullanmak, sonunda bölgesine çok yakin topu birakmak için bir utanç olurdu. Eger mevcut ve gelecekteki müsteriler için güvenli bir alisveris sepeti oldugundan emin olun. Onlar sadece geri gelerek tesekkür ederim olabilir.