Online basari ‘gereksiz’ daginikligi göz ardi anlamina gelir

Eger bir tam zamanli gelir bilgi yüklemesi ve diger internet dikkat dagitici yönetmek ile baslar kazanmak için saglayacak bir sekilde online basari elde. Bir girisimci olarak, rutin size böylece is basarisi için büyük bir sans vererek verimliligi artirmak yardimci olacak önlemleri almak gerekir. Ilk adim degerli zaman kadar çignemek bu gereksiz etkinlikler seyler yavaslatmada veya giderilmesinde olacaktir.

Hemen burada böylece is basari sansinizi artirmak verimliligi artirmak için dogru bir biçimde yönetilmesi gereken 5 alanlardir!

e-posta

Isinizle ilgili olan önemli bir e-posta bekliyor sürece kutunun içinde geçiyor degerli zaman harcama için küçük bir sebep vardir! Bu eve kadar kaldirimin kenarina posta kutusunu kontrol etmek için bekleyen daha farkli degil. Eger in-box yorumlayan zaman planladiniz zaman e-posta ne olursa olsun kadar sonra bekleyebilir.

telefonlari

Eger bunu yapmak için gerekli herhangi bir çagrilarina yanit için daha sonra zaman kadar çok e-posta gibi ve telefonlar göz ardi edebilir ve etmelidir. Bu size ‘telefon’ zaman siniri yardimci olmak için daha yararlidir bu nedenle bu durumda telefonu arayan kimligi olmalidir. Gereksiz çagri alma veya yaparak isinizi zaman içine kesme ve bu verimliligi artirmak için bir yol yoktur.

sosyal aglar

Sosyal aglar is basarisi için verimli bir sekilde kullanilabilir olsa da çevrimiçi akillica kullanmayi ögrenmek zorundadir. Bu yapici bir sey yerine herhangi bir sosyal ag sitesinde ‘yanik’ saat yol çok kolay. Bu siteler is için disiplini daha kullanmak istiyorsaniz kendinize zaman sinirlamak için ve hatta giris önce size ulasmak istediginiz tam olarak ne plani!

organizasyon

Ofisinizde alin ya da her seyi her gün önce tesisinin nerede oldugunu bu nedenle çalisma alani uzak durun. Hatta is baslamadan önce Aslinda bu yapmaliydim. Bir sey böylece daha kolay odak korumak için yapmak bulmak için çalisirken böyle organize olarak size gereksiz dikkat dagitici önlemek olacaktir.

ya sonra?

Bu, HER gün önceden planlanmis olmasi gerektiginden kendinize sormalisiniz asla bir sey! Eger ‘zaman’ bulacaksiniz çevrimiçi çalismak, en degerli varlik bu nedenle önceden bu hizmeti kullaniminizi ‘koordine’ ögrenmek oldugunu! Her gün ve hafta planlayarak, önceden, size verimlilik hayal kirikligi azalan artacak! Isinizi planlayin sonra plani is!

Çevrimiçi basari internet üzerinde çalisan ayni zamanda kendi aliskanliklari ‘vakit’ ile birlikte gelen bilgi yüklemesi için sadece nedeniyle elde etmek çok zor olabilir. Bu dikkat dagitici ya da kötü aliskanliklari verimliligi artirmak için kendi çabalarini sabote izin çok kolay olabilir. Girisimciler olarak mümkün oldugunca verimli olmasi gerekir is basarisi için için bu nedenle gerçeklestirilecek adres olmasi gerekir birçok sorumluluklari olacaktir. Yaygin olarak önemli ve degerli zaman ‘yakmak’ için 5 alanlar yukarida tartisilan ancak henüz kolayca küçük bir çaba ile yönetilebilir. Tüm sadece disiplin, odaklanma ve mümkün bir seydir ve senin için is basarisi için gelistirmek gerekir ki her basarili olmak için bir istek asagi gelir!