online ticaret hizlandirir

Dot-com patlamasi sirasinda gelisti ve online ticaret portföylerini yönetmek için bireysel yatirimcilar için popüler bir yöntemdir. Uzun bir hisse senedi ticaret bir borsaci ve bu bire-bir islem ile ilgili yüksek ücretler aramak için gerekli gün vardir gitti.

Geleneksel online ticaret bir Web tarayicisi ve bir online broker kullanilarak yapilir. Siparis vermek için, bir istemci bir komisyoncu Web sitesine oturum ve komisyoncu piyasaya teslim eder.

Ancak bu yöntem de düzenin bir yavas uygulanmasi ile sonuçlanabilir. Teknolojisindeki yeni gelismeler süreci daha hizli ve daha verimli yaptik.

Ayrica DAT olarak bilinen Dogrudan Erisim Ticaret, hizli rahat ve ciddi yatirimcilar her ikisi için de bir seçim haline gelmistir. Bireylerin bu teknolojinin gücünü yardimci bir sirket RushTrade oldugunu.

Özel bir yazilim kullanarak, müsterilerine dogrudan erisim teknolojisi kullanilarak piyasaya yönlendirilir menkul kiymet satin almak ve satmak için siparis. Yazilim yol en iyi yürütülmesine izin hangi analiz eder.

Dogrudan Erisim Ticaret birkaç saniye islem kez kapali birkaç dakika yerde tiras edebilirsiniz. Hizli siparis yürüterek, yatirimcilar emri için bir araci için beklemek zorunda kalmadan mevcut en iyi fiyat olsun. Daha hizli islem hizi geleneksel online ticaret üzerinde Dogrudan Erisim Ticaret sadece parasi degil, daha düsük maliyetli toplu islemler baska bir arti vardir.

Yatirimcilar ne olursa olsun çeyrek basina birkaç kez veya birçok kez bir gün ticaret olsun, bu hiz ve maliyet etkinligi çekici buluyorum. RushTrade gibi sirketler yatirimci her türlü uygun komisyon programlari yapilandirdik.