ortak basari – üst dönüstürerek e-ticaret siteleri tarafindan kabul stratejileri

Online dünyada markalasma sadece Web için baski marka kimligi tasiyan çok daha fazla oldugunu. E-ticaret siteleri yardim giriyor. Bu makalede, öncelikle ProFlowers gibi üst dönüstürme e-ticaret siteleri, bilerek ve sizin gibi herhangi bir tüccar listedeki bir sonraki isim olabilir, izleyerek Kadin withi, Vitacost.com, Roaman en, Amazon, vb, tarafindan kabul edilen ortak stratejiler hakkinda tartisir üst dönüstürme siteleri. Bu sunlardir;

ömür boyu müsteri yapmak

Üst ve onlari ortak ilk sey olan bu ziyaretçi bir satin alma yapmak için siteye dönmek için yaptiginiz olan siteler. Siteler onlar tarafindan yapilan ilk alim için sadece optimize edilmis, ancak tekrarlayan bir sekilde üzerinden alisveris yapar vardir. Tekrar ve tekrar tekrar sitede gelmek saglayan büyük ve kesin bir müsteri tabani gibi genellikle arama motoru optimizasyonu çok fazla odaklanmayin. Zaten alinan ve göz onlarin katalog üzerinden ya da onlar hakkinda yeterli bilgiye sahip olanlardir.

Oysa, bu siteler mevcut müsterileri yeni davet daha degerli olduguna inaniyoruz. Kesinlikle onlar yenilerini hos olmadigi anlamina gelmez, tabii ki onlarin is yeni müsteriler ilavesi ile genisletir. Bu sirketler sadakat ekonomi için çok önem vermek oldugunu göstermektedir. Örnegin, Amazon tek tiklamayla alisveris seçenegi tanitti. Bu tek tiklama seçenegi açin yoksa Ancak, Amazon bir satin alma yapmak için toplam alti tiklama alir.

Kaliteli ürünleri, garanti ve iade politikalari ve etkin lojistik arz yoluyla uzun vadeli bir iliski temel yaparak müsterilerinin tutma. Bu yüzden bu sirketler için önemli ne oldugunu.

üstün arama seçenegi ve ürün seçimi

Çekirdek gücü üst dönüstürerek siteleri tarafindan sunulan ‘magazacilik’ yatiyor. E-ticaret web sitelerinin bazilari kullanicilara kolay göz seçenegi sunulan ve uygun ve mümkün oldugu kadar keyifli kullanicilarin alisveris deneyimi yapmaya odaklanmistir digerlerinden daha iyi olmasina ragmen. Sirketler çok iyi satin plansiz olan müsterilerinin çogunlugunun satin alma davranisi ile aliskin. Bu nedenle, bu sirketler kolay insanlar zaten bilgi sahibi oldugunuz ürünleri aramak için yapmak için büyük yatirim gerekiyor. Ayrica ürün yorum, analiz, renkleri seçmek için en çok satan ürün ve seçenek listesi gibi tüketiciler için satin alma süreci kolaylastirir buna iliskin diger ayrintilari, stil, boyut ve iyi is ürünleri kombinasyonlari. B Amazon en iyi örnek görülebilir.

ömür boyu pazarlama – bir-basarisiz asla yaklasim

Bu siteler yapmak çok-çok önemli bir senet pazarlama oldugunu. Online pazar dünyanin en büyük goril – – da kendi içinde en büyük Remarketer olan bu Amazon olduguna inanilmaktadir. Gelecek satin alma yapmak için ne zaman müsterilerine hatirlatmak için düzenli e-posta gönderir ve varsa, sunulan indirim ve planlari hakkinda bilgi için.

Yeniden pazarlama yaklasimlari, iyi yapildiginda, kabul edilir ve müsteriler tarafindan degerli ve bu nedenle, iyi bir hizmet olarak algilanan. Buna ek olarak, müsteriler öneriler, öneri ve yüksek açik oranlari ve düsük unsubscripted oranlarda ilgili içerik veya bilgi bekliyoruz. Bu sürücüler bu servis saglayicidan satin almak için akilda ürünleri ile yüksek nitelikli ziyaretçiler için arayin. Bu girisimleri ile, webistes yüksek dönüsüm orani elde bir sürpriz olmaz.

Yukaridaki puan daha yüksek dönüsüm oranina sahip bir denenmis ve test edilmis yöntem olabilir ama baslangiçta, bu siteler kullanici verileri ve çanta ömür boyu müsteri degeri yakalamak için bir girisim kayip ilk satis küçük bir kismini feda. Siteleri sahipleri müsteri haline dönüstürmek ve tekrarlayan satin alma ile sona için inanilmaz derecede kolay hale böylece ziyaretçilere üstün bir deneyim sunarak alisveris heyecan denemeye devam. Ayrica, çevrimdisi kataloglari incelemek için bir seçenek sunan ve sonra online satin alma için çevrimdisi kataloglar baglayarak bir satin alma yapmak için çevrimiçi gelerek, bir ölçüde yüksek satis ve daha yüksek dönüsüm oranlari sonuçlandi.