web üzerinde bir köse pesinde avantaji

Her sey dislanmasina bir köse odaklanarak para kazanmak için büyük bir yoldur.

web üzerinde bir köse pesinde avantaji

Bir kuytu bahsederken, biz sadece bir hizmet veya ürün sektörünün belirli bir alan üzerinde duruluyor. Bir odadaki köse ve crannies düsünün. Bir kuytu bir, basit, ama net bir örnek Lasik göz ameliyati olacaktir. Bu göz daha büyük alanda ve saglik hizmetleri çok daha büyük bir alani içinde bir köse oldugunu. Size özel alanda para kazanmak için önemli is ya da kazançli kar marjlari ile küçük hacimli iki büyük hacimli saglayan özel bir köse odaklanmaktir.

En büyük avantajlarindan biri köse hizli bir sekilde, söz konusu bölgede baskin bir oyuncu olmak için yetenegidir. Tanim olarak, ya da alan kendisi veya cografi sinirlama için pazar alaninda rakip sinirli bir havuzu, hemen hemen her zaman vardir. Eger Lasik göz hizmetler sunuyoruz varsayalim. Ayni seyi sunan bölgenizdeki tip uzmanlari sinirli sayida vardir. Bu baskin kisilik olmak için olaganüstü bir firsat anlamina gelir. Sen böylece, yerel televizyon ve radyo programlari görünüse gidip gazetede makaleler yayimlamak ve olabilir. Haber kaynagi gibi kaliteli içerik için umutsuz.

Web üzerinde, ayni konsept biraz farkli bir yönlendirme ile geçerlidir. Sen her sey dislanmasi için kuytu odaklanmak istiyorum. Bu basit geliyor, ama uygulamak zor olabilir. Söz konusu köse ötesinde bir site genisletmek için inanilmaz bir günaha vardir. Motivasyon, tabii ki, açgözlülük. Hepimiz Londra’ya tur hizmetleri sunuyoruz, bizim müsteri açikça Londra’da profesyonel takim için futbol gömlek satin almak olacagini düsünmek egilimindedir. Yanlis. Lütfen köse tanimlayin ve ona sopa. Birkaç gömlek satmak bile, bir tur satin alma umutlari rahatsiz edici risk.

Ag ayrica, baska bir is ortaminda bulunan benzersiz avantajlar saglamaktadir. Herhangi bir is piyasasina hakim yollarindan biri süreli için içerik yazmaktir. Ben bilgilendirici makaleler degil, reklam bahsediyorum. Eger yerel gazete için bir makale yazdi ve kendi Pazar baskisinda bu yer, nasil görülecekti? Bu bir reklam daha etkili bir çok olur ve, zaman içinde, en çok okuyuculari için güvenilir bir kaynak olacak. Bu uzmanlik alaninin düsünce zaman, size ya da is gelirdi. Bir altin madeni hakkinda konusun!

Web üzerinde, asiri bu örnek alabilir. Makale dizinleri olarak bilinen çok sayida site var. Bu siteler ilginç bir izleyici için makaleler toplamak. Web siteleri, bloglar ve online haber bültenleri içerik zaman gerekli. Onlar içerigi bulmak için makale dizinleri kullanin. Isinizi için geçerli kategorisi altinda dizinlere makaleler sunmalidir. Eger makaleleri bilgilendirici yaparsaniz, hizli güvenilir bir kaynak olacak ve tekrar tekrar yazi kullanacagiz. Bu yerel kagit ve diger sehirlerde birkaç yüz gazetelerde yayimlanarak gibidir.

Özet olarak, köse veya bucak bulmak ve ona sopa.