yeni alicilar için online satin alma ipuçlari

Ben magazaya gitmeden önce çevrimiçi birçok öge için alisveris ve online satin alma hakkinda bazi seyler ögrendim. Burada online ürün satin alirken yapmak için bazi basit seyler vardir.

Açiklamasina-Bu Oku çevrimiçi ürün satin alirken yapmak için en önemli seylerden biridir. Açiklama Eger satin konum ne oldugunu biliyorum dikkatle okunmalidir. Ögrenmek istediginiz seyler açiklamasina okurken, durumu nedir? Yeni veya kullanilmis mi? Onunla herhangi bir sorun var mi? Bu Ne kadar maliyeti nedir? Ben miyiz? Eger açiklama bu açiklamasina ne diyor eslesen öge olsun zaman ne oldugunu anlamak emin olun.

Yapilmasi gereken baska seyler satici-One hakkinda bilgi edinin satici kim oldugunu tanimak ve neden onlardan satin almaktadir. Ebay.com, örnegin, saticinin feedback kontrol ve diger müsteriler satici hakkinda ne düsündügünüzü ögrenmek. Onlardan satin almadan önce satici hakkinda olumlu geribildirim bir sürü olmalidir. Satici hakkinda hiçbir olumsuz yorum çok az varsa, o zaman bu genellikle onlardan ürün satin almak için tamam demektir. Ögrenmek için gereken diger sorular saticinin nakliye politikasi nedir? Nerede saticidan nakliye? Satici ne ödeme kabul ediyor?

Aldiktan sonra ögeyi kontrol it-sonra öge sevk alir, çevrimiçi siparis ögeyi Eger posta aldiginiz ürün oldugundan emin olmak için kontrol ediniz. Ögeyi açiklamasina uygun oldugundan emin olun. Ayrica düzenin bir makbuz saklayin. Madde ile ilgili bir sorun varsa, yapmaniz gereken ilk sey saticiyla irtibata geçebilirsiniz ve madde ile ilgili bir sorun oldugunu bildirmek oldugunu. Onlar bir geri ödeme ya da madde karsiliginda vermek sunmalidir.

Ayrica, en ucuz Kitaplar, CD, DVD ve Video Oyunlari almak için nerede benim makalesine bakin.