yüksek hacimli perakende ticari hesaplar

Isinizi büyümeye devam ediyor ve müsterilerine daha fazla mal ve hizmet satin olarak, yüksek hacimli Perakende Merchant Hesaplari için basvuracak adaylar katilmadan düsünebilirsiniz. Bir yüksek hacimli hesabi için onaylanmis zaman, banka islem, aylik bildirim ücretleri ve ek masraflar ile birlikte, orta ve kalifiye olmayan satis iyi fiyatlarla alabilirsiniz. Is daha toplu, daha iyi firsatlar bu degerli hizmeti saglayabilir finans kurumlari veya sirketler ile çalisirken için uygun olabilir.

Çalisma tarzi size büyük fiyatlandirma ve düsük maliyetli ücretleri sunan bir bankada bir tüccar hesabi için geçerli olmasidir. Bu sekilde çesitli paketlenebilir. Örnegin, her bir islem için birkaç kurus ödemek isteyebilirsiniz, ancak yüksek hacimli satis yasarsaniz, bu pahali bir seçenek haline gelebilir. Gitmek için diger rota kredi karti ve banka-isleme programi ile deneyim tüm satis hacmi için, genellikle% 1 ve% 2 arasinda, düsük aylik genel oranda ödeyecek. Eger içeri getirmek kar miktari için her bir islem için küçük ücret ödemek ya da daha iyi bir oran almak mümkün olacak çünkü yüksek hacimli Perakende Merchant Hesaplari zaman içinde paradan tasarruf edebilirsiniz

Su anda satis oldukça büyük bir hacme sahip ve belki yüksek hacimli Perakende Merchant Hesaplari konumunuzu baskalarina yardimci oldugunu unutmayin, yakin gelecekte daha fazlasini bekliyoruz. Eger Müsterileriniz sirket ile emir isleme için up-to-dakikalik teknolojisini kullanarak kolayligi takdir edecektir. Ve çalisanlarinizin ayni sekilde örgüt içinde diger görevleri dikkatlerini çevirmek için mutlu olacak. Kelime ticari hesap durumu ve kredi karti islem yetenekleri hakkinda yayilir olarak sirket bile ilk birkaç ay içinde kar artis görebilirsiniz.

Eger yerel banka veya Visa ve MasterCard kredi hesaplari isleyebilir tercih edilen bir finansal kurum araciligiyla yüksek hacimli Perakende Merchant Hesaplari için basvurabilirsiniz. Basvurunuz Sirketinizin sigortacilar kumar, pornografi, ilaç teklifleri ve tele de dahil olmak üzere, onaylamak olasi oldugunu yasadisi veya gölgeli iliskilerinde dahil olmadigini göstermelidir. Sonra da sirketin mali çözücüdür ve saglam bir kredi geçmisi tutar göstermek mümkün isteyeceksiniz. Eger sirket zamaninda tüccar hesabi ücretini ödemek mümkün olacak fikrini destekleyecek belgeler içerebilir.

Bir tüccar hesabi üzerinden kredi karti islemcileri gibi e-ticaret çözümleri karsilamak için is yükseltme olarak, önceden bu hareket ile baglantili olacak ücret veya masraflar türüne hesaplamak için emin olun. Onlarin sirket bütçe ile uygun görmek için önümüzdeki yil için bitirmek degil bir sey, böylece Proje ile iliskilendirilmemis maliyetler baslatmak istemiyorum. Bir kredi karti islemci veya kablosuz ünite isletim bütçe vergi olacak görünüyorsa, ilk start-up giderleri finanse etmek için düsük faizli kredi almak mümkün olabilir. Bu seçenegi ve yüksek hacimli Perakende Merchant Hesaplari için uygulamalari yöneten banka temsilcisi ile gelebilecek tüm diger sorular tartisin.