bilgisayar sesli iletisim için Ventrilo ve ücretsiz bilgisayar

Ventrilo ile kulaklik veya bilgisayar mikrofon gibi seyler kullanilmasina ragmen Windows ve Mac OS X Bu IP programi Voice over yerine fiziksel bir alici, bir telefon için çok benzer oldugunu.

Programin kendisi ücretsiz ama bir sunucu almak farkli bir konudur. Ventrilo genellikle online multiplayer oyun kullanilir, bu nedenle takim arkadaslari birbirleriyle iletisim kurabilir. Kaynaklara bu oyuncularin bütün bir ekip Ventrilo sunucularinin umudu önemli lideri olabilir tutmak için alir. Bunlar,-ve gerekebilir sadece oyuncular herkes için Ventrilo hosting saglayan tek amaci var sunucularidir. Askeri kullanim, pahali telefonlari degistirmek isteyen tüketiciler, ve diger kullanimlar sayisiz.

Is, program sadece ‘Vent’ olarak adlandirilir. Programin gelistiricisi yakin zamanda son derece sert bir Ventrilo sunucu elde etmek için politika yapma degisiklik yapti. Gelistirici para kisitlayici bir lisans tüm ama en büyük hosting sirketlerinden hizmet satan herkes yasaklandi program böylece ücretsiz yapilmis edildigini iddia etti. Ventrilo birçok hizmetimize kapatilmasi ile, önemli ölçüde daha az vardir Ventrilo kaynaklarin etkin bazi yerlerinde pazar sisirme.

Hayatta basarmistir böyle bir sirket Maksimum sesidir. Sirket rekabet daha bol bile rekabet olarak kabul olacagini olaganüstü oranlari sunuyor. Bu yaklasik 5 $ için küçük, bes kullanici sunucudan bir sey satin alabilirsiniz. Hiç 120 dolara 400 kullanicilari gibi yüksek gidebilirsiniz – böyle güç için bir ihtiyaç var verilmistir. Fiyatlari her zaman nasil geri kalan yigini nedir ancak-bu yüzden, bir sirket yapmak degil mi?

Yer güvenilir bir Ventrilo sunucu bulmakta önemli bir faktördür. Eger çok uzakta size veya kullanacaginiz olanlardan bir konum seçin, o zaman büyük olasilikla halsiz performans göreceksiniz. Neyse ki, Maksimum Ses her yerinde yedi sunucularin bir toplam ABD veren size rekabetçi oyun, hatta aileniz ya da arkadaslarinizla istikrarli bir telefon görüsmesi sirasinda gereken esneklik ve hiz.

Karmasik bir kullanici arayüzü üzerinden endise etmeyin. Maksimum Ses bile en temel bilgisayar kullanimi göreli kolaylikla her seyi anlamaya size saglar. Daha da iyisi, sirket Mac ile Windows destegi için uyumluluk sorunlari tatili. Mac makinede bir arkadasim var ve onlarla konusmak isteyen, ama bunun yerine Windows var? Sorun degil, uyumluluk sorunu aninda Arkadasina konusmak Maksimum Ses-izin hizmetleri ile sabit olmustur.

Bir Ventrilo sunucu alma ve ihtiyaciniz olarak kendi özgürlügünü kullanmak zorunda büyük olabilir deneyim ama saglam bir yönetim paneli olmadan zor bir zaman olacak. Program için sezgisel yönetim paneli agir basarili bir sekilde Ventrilo sunucu yönetmek için bilmeniz gerekenler size rehberlik, Maksimum Ses belgelenmistir. Idarenin tüm özellikleri tam çalisir durumda ve% 100 desteklenen-bir Maksimum Ses için yaygin hale gelmektedir prestij tür. Eger mix-endiselenmeyin tamamen yeni olsaniz bile. Maksimum Ses bilgi tabaninin dept genis-size tamamen yeni olsa bile, kesinlikle hiçbir sorun ögrenme olacaktir.

Çok basit bir nedenden-güvenilirlik için Ventrilo kullanmak için izin reddedilmesinin ardindan Kisacasi, Maksimum Ses hatta etrafinda kaldi. Tüm-ama herhangi bir gecikme Eger yönetmenin zorluklari, ögrenme, veya sorun giderme Ventrilo hizla etkisiz hale bilerek aklin bir baris olacak eger size haksiz fiyat, yüksek kalite yüzeyler, ve son derece küçük yoluyla hile olmayacak emin olabilirsiniz Maksimum ses de büyük destegi ile. Eger Ventrilo barindirma bir hizmet ariyorsaniz, ilk sen yaptin mutluluk duyacagiz Maksimum Ses kontrol emin olun.