bir durgunluk içinde online alisveris ile tasarruf

Herkesin basitçe bir ekonomik durgunluk, bahsediyor gibi görünüyor, sadece para siki anlamina gelir. Yüzeyde, o kadar da kötü geliyor, ama bir durgunluk hakkinda iyi seyler vardir. Para siki oldugu için, fiyatlar özellikle seyahat sektöründe, azalir.

1. Bir tatil atin: Ben 1980’li yillarda bir durgunluk sirasinda 6 yil benim ilk tatile gitti. Ben issiz ve zaman vardi çünkü bu oldu. Bir sezon satin tek tek ücretsiz tatil buldum, ve bir arkadasi ve maliyet kesen ile takim! Hayatimin en iyi tatiller biri oldu. Biz Cancun 5 yildizli bir tatil için gitti ve sasirtici oldu. Ama herkes bir durgunluk sirasinda bir tatil alabilir. Parmaklarinizi seyahat pazarlik gelismeye online seyahat hizmetleri alisveris yapalim!

2. Online Magazalari: fabrika çikis merkezleri ortaya hatirliyor musun, high-end markalar maliyetinin bir kismini satisa vardi? Zorunluluk bulusun annesidir. Havalanma Ag ve Ebates, yepyeni bir seviyeye online alisveris almistir. Bunun yerine gaz yanma, yiyecek hariç tüm büyük markalar için ve hemen hemen her sey için online alisveris. Sears, Starbucks, Hedef, Go Daddy, nerede alisveris yapmak? Simdi online alisveris ve bunu yapmak için geri nakit elde etmek için bir yol var. Sizin nakit geri aylik veya üç aylik ödenir ve tasarruf tekrarlayan oldugu için zamanla kadar ekleyin.

3. Online Is: Artik Word basin, ya da Google web siteleri gibi platformlar üzerinden ücretsiz online, hem de ücretsiz hosting için web siteleri olusturabilir. Eger satin almak isteyebilirsiniz tek sey yaklasik 10 $ için bir etki alani adidir. Bazi basit web sitesi olusturma programlari ortaya çikmistir ve bunu ögrenmek için birkaç gün veya hafta sürer. Evde bir bilgisayar varsa, pazarlama bilgi ya da tutkulu ve bilgili oldugu konusunda bir ürünün ekstra gelir elde edebilir. Ve tavsiyeleri / online sosyal ag satis ve is ortaklari için size ödeme çevrimiçi isletmeler için bir ortaklik olmak için biraz arastirma yapmak.

Durgunluk ekonomik geçis için bir firsat olabilir, ve seyleri yapmanin yeni yollarini ögrenmek. Zaman daha az talep oldugunda tatil, egitim, ve yansima için zaman çikarmak için bir durgunluk kullanin. Alisverise bu indirimli tatil ödemek için bir yil zaman içinde yeterli para kaydedebilirsiniz, ve online bir is yaratmak beklenmedik ekonomik zorluklar var yakin zaman için, ek gelir bir tampon olusturabilir.