Bir e-ticaret tüccar hizmet ödeme islemleri çevrimiçi baslamak için gereklidir

Tüm internet üzerinden bu sizin isiniz için online kredi karti, banka karti ve e-çek kabul istiyorsaniz bir e-ticaret tüccar hizmet almak için gerekli oldugunu duyarsiniz. Birçok insan için sürpriz, ödeme islemleri çevrimiçi almak için alternatif yöntem vardir. Bunun nedeni e-ticaret tüccar hizmetin kadar övünen olsun çok yüksek çünkü kolaylik ve yüksek basari orani tasimaktadir.

Biz bir e-ticaret tüccar hizmet alternatifleri hakkinda konusmaya baslamadan önce, sana ödeme islemleri çevrimiçi baslamak gerekenler hakkinda konusalim. Ihtiyaciniz olan ilk sey sertifikasi ile güvenli bir sunucusudur. Bu sunucu veri durdurma önlemek ve yetkisiz kod çözme olusur size garanti saglayacaktir. Sonraki iki yönü bir siparis formu ve yetkilendirme ve isleme için izin veren bir ag geçidi gerektigini de açiktir.

Ihtiyaciniz olan sonraki sey alisveris sepeti yazilim çesit oldugunu. Otomatik olarak alimlari, vergiler ve nakliye ve sizin için çok daha fazla hesaplar, çünkü bu ödeme islemleri çevrimiçi sirasinda çok daha az stresli yasam yapacaktir. Son olarak, bir e-ticaret tüccar hizmet gerekir, bu yüzden simdi bazi seçenekler bir göz atalim.

Eger ödeme islemleri çevrimiçi baslamak alternatifler ariyorsaniz, bir seçenek sirketler sizin adiniza islem saglayan sözlesme etmektir. Bu seçenek için olumsuz bir tüccar hesabi kullanarak daha pahali olmasidir. Sirket Aldiginiz her kredi karti ödeme bilet fiyati daha büyük bir yüzdesini çikarmak çünkü fiyatlari yüksek olacaktir nedenidir.

Üçüncü kisiler ile bir baska sorun kendi e-ticaret tüccar hizmet geçiyor siklikta yakininda para toplamak için mümkün olmayacaktir olmasidir. Bir üçüncü sahis kullanarak büyük ihtimalle sadece para alacaksiniz ödeme isleme sitesi, iki ya da üç kez bir ay üzerinde siparis formu koymak zorunda. Kendi ticari hizmeti kullanarak, iki ya da üç gün içinde para görmeyi bekleyebilirsiniz.

Üçüncü sahislar denemek ve sadece, tüccar hizmet kenara online ödeme isleme baslamak için baska bir seçenek memnun degilseniz ertelenmis isliyor. Müsteri girisi tüm veri ve elle veri aldiginizda Ertelenmis isliyor.

Bu kullanmanin avantaji elle koymak her siparis formu üzerinden bakmak ve müsteri dogru ürünü alir ve gerçekten ödeme almak saglamak için hatalari düzeltmek yetenegine sahip olmasidir. Olumsuz devreye girer her siparis üzerinden bakmak için son derece zaman alici olmasidir

Gördügünüz gibi, orada bir e-ticaret tüccar hizmeti kullanarak alternatif, ama dezavantajlari ve riskleri ile birlikte gelir. Bu% 100 olumlu farkli bir seçenek ile basarisiz olacagini söylemek degil, güvenli bir bahis bir tüccar hizmet için ödeme ve sag ayak üzerinde ödeme islemleri çevrimiçi baslayacak.

Telif hakki (c) 2007 Jim saka