bir web hosting saglayicisi seçerken akilda tutulmasi gereken seyler

Daha fazla, müsterilerin aradiginizi bulmak için çevrimiçi ilk gidecek. Onlari hizli bir sekilde sonuçlari yüzlerce degilse binlerce için kendi sorgu yazin ve beklemek için daha kolaydir. Her sirketin bir web sitesi ve çalisiyor olmalidir nedeni budur. Bir online varligi potansiyel müsterilerinize önünde reklam ve olmak için en iyi yoldur. Bir web sitesi olmasi bitis noktasi degil, yine de size hedeflerinize ulasmaniza yardimci olmak için en iyi hosting saglayici olmasi gerekir.

Dogru barindirma saglayici bulma kendi web sitesi olan kadar önemlidir, ama her seyden önce, sizin ihtiyaçlariniz için en uygun bulmak için çevrimiçi arastirmak gerekir. Sizin tüm veri bir sunucu saklanir ve herhangi bir zamanda siz ve müsterileriniz tarafindan kolayca erisilebilir olmalidir. Web degerlendirmeleri geçiyor ana bilgisayar isiniz için en uygun olan akillica seçmenize yardimci olacaktir.

Bir barindirma hizmeti seçmeden önce dikkate almak gerekir çesitli faktörler vardir. Burada kapsamli bir listesi:

trafik

Trafik olmadan, hiçbir web sitesi bir online varligi olan bir nokta olurdu. Bu en sörfçü her an sayfalari erisebilir sarttir. Web hosting saglayicisi hedeflerinize ulasmak için gerekli araçlari saglamak gerekir.

depolama

Bazi sonra tüm dosyalarinizi depolamak ve bir sunucu üzerinde yeterli alan saglanmalidir. Isinizi ve web sitesi büyüdükçe, web barindirma saglayicisi açikça genisletmek gerekir. En basindan beri, ihtiyaciniz daha fazla alana sahip böylece paket degistirmek ve yükseltmek ve zamani geldiginde istediginiz gibi büyümek zorunda kalmazsiniz iyi bir seydir.

veritabani

Veritabanlari sizin magaza ve sayfalari sürücüler ve kolay bir kontrol paneli araciligiyla ayarlanir nelerdir. Eger web is kurma baslayabilirsiniz böylece paketi kullanilabilir en az bir veritabani olmalidir.

yedekleme

Günlük yedekleme son derece önemli ve güvenilir bir web barindirma saglayici bu talebine cevap vermek gerekir. Bir sey sitenize olursa ya da bir elektrik kesintisi meydana gelirse dosyalarinizi güvenli ve kolayca geri alinabilir olmasini saglayacaktir.

uptime garantisi

En popüler web barindirma saglayicilari müsterilerine% 99.9 (kimse uptime% 100 olabilir) bir çalisma süresi saglamak. Sunuculari asagi ise kimse erisebilirsiniz eger bir mükemmel görünümlü web sitesi olan hiçbir anlami yoktur.

kolay yükseltme

Önce gerçek dünyada oldugu gibi, online is baslangiç ??olarak: Eger küçük baslayacak. Eger dogru kartlariniz oyundan Ancak, online varligini büyüyecek. Bu durumda, sayfalarinizin en güncellenmesi ve tüm site yükseltme seçenegi yapmak isteyecektir. Sonuç olarak, sizinle gidecek web hosting saglayici yol boyunca gerektirir yükseltme saglamak için mümkün oldugundan emin olun.