büyük arama motorlarinin arama wars_ savas

Bu, bir bilgisayar bir noktada olan veya baska bir arama motoru kullanilan oldugunu herkes söylemek oldukça güvenli AOS. Arama motorlari son derece yararli yaratiklardir. Onlar bizim toplum üzerinde önemli bir etkisi oldu, ben sadece bir arama kutusuna istiyorum ve yaklasik iki saniye içinde bu konuda bilgi geri almak bir sey yazin gidebilirsiniz onun oldukça sasirtici anlamina gelir. Hemen hemen daha fazla bilgi almak için kütüphaneye gidiyor güvenmek zorunda boyunca arama motorlari gelmeden önce. Bu arama popülerlik oldukça büyük bir pazar yaratti söyleniyor. Ücretli reklam gelisi dolayisiyla bazi oldukça siki bir rekabet olusturarak, bir multi-milyar dolarlik bir yil endüstri haline arama motorlari ortaya çikmistir. Su anda Yahoo, MSN, Google, ve Ask yaklasan güçlü bir rakip olan büyük oyuncular ile, internet üzerinde büyük bir savasin ortasinda bulunmaktadir. Yani su anda bu savasi kazanan kim isteyebilir? Ve neden? Ve kim gelecekte yol alacak? Arama dagin krali olma ödül her yil milyarlarca ve milyarlarca dolar kapacaktir kesin bir seydir.

Yani üzerinde rekabet bu üst silah arama motorlari nelerdir? Bu sorunun cevabi ücretli reklamlari onlar kimse kendi arama motoru kullanan her zaman mevcut, tiklama. , Sayfanin en üst kisminda ve sag tarafta sponsorlu siteler diyor örnegin Google kullandiginizda fark ederseniz. Online para kazanmak için çalisan insanlar sirket için tanitimi için ödeme yerdir. Bu fiyatlar Paranin ve Dimes anahtar kelime bagli olarak tiklama basina yüzlerce dolar, tiklama basina, tüm yol arasinda degisir. Yani bir arama motoru için temel amaci internet arama bunlari kullanarak mümkün oldugunca çok insan elde etmektir. Sadece kendi para kazanmak nerede kendi ücretli reklamlari tiklayarak insanlarin sans daha, aldiklari fazla arama, bir saniye düsünün. Simdi tabii ki herkes ücretli ilanlarina tiklayabilir gidiyor, aldiklari aramalarin sadece küçük bir yüzdesi hiç aslinda arama motoru para kazanmak. Ancak, arama milyonlarca bir gün sadece gerçekten büyük bir para fark yaratmak için küçük bir yüzdesini alir.

Yani burada kim mücadele edecek savas agalari var? Ve kim kursun var? Üç büyük rakipleri MSN, Google ve Yahoo ve bazi tatli arama özellikleri ile seylerin karisimi geri yolunda mücadele ediyor sorun.

Google kursun su anda itibariyle, onlar internette tüm arama sorgulari% 80 Basketbol Sahasi yerde alirsiniz. Google, tüm sadece ücretli reklamdan, 2006 yilinda 3 milyar dolar civarinda hasilat tahmin edilmektedir. Simdi neden Google önde simdiye kadar olmasidir sorabilir miyim? Peki birkaç nedeni vardir. Ilk olarak, Google, zihin durgunluk veren matematiksel denklemi en gelismis algoritma, sahip oldugu anahtar kelime olarak yer aliyor ve listeler siteleri. Kendi algoritmasi anlamaya çalisan son derece karmasik, Google, sadece onlar için çalismak mutlak dahilerin ise. Ikinci olarak, Sitesini Google.com kendisi, parlak oldugunu.

Google, AOS ana sayfasina bir göz atin, yapabileceginiz tüm arama kutusu ve vurmak arama anahtar kelime yazin oldugunu. Orada, bu oluyor baska bir sey gerçekten AOS insanlarin ne istediklerini yapmak ulasmasini kesinlikle hiç dikkat dagitici ile oldukça temiz kesim ve kullanici dostu, AOS. Arama Hangi

Simdi MSN bakmak, ya da Yahoo, AOS ana alir. Sadece haber hakkinda makaleler okumak için oyun oynamaktan yapmak için malzeme her türlü dolu reçel oldugunu. Bu seyler tüm büyük ve, ancak bu arama kutusuna yazarak insanlarin dikkatini dagitmak yapar ve kaçinilmaz olarak onlarin cebinde para koyarak ücretli bir reklami tiklayarak. Bu Google, diger üst silahlar göre aldiginiz arama hacminde bir devasa yol açmistir neden önemli bir rol olduguna inaniyorum. .

Bu yüzden sikica bu durumda dev asagi alinmayacaktir inaniyorum. Yahoo için reklam görmek ve sorun olsa da, Yahoooo ve Ask sahip oldugu maymun çiglik sevimsiz adam olanlari biliyorum. Alt satirda Google su anda en iyi algoritma sahiptir ve degil onlarin yer, daha birçok arama sorgulari verecektir arama insanlari, dikkatini dagitmak AOT. Google temelde hiçbir yerden geldi ve pazar devraldi sadece sanki Kim bilir, onlari devirmek olan blogu yeni bir çocuk olabilir. Ancak simdi onlar hükümdarlik sampiyon olmasina ragmen.