çevrimiçi satin alma parametreleri güçlendirilmis ve basitlestirilmis

Ilginç bir iktidar son Temyiz Ingiliz Mahkemesi’nde yapildi …

Yargiç yurt disinda ya da internet üzerinden bir kredi karti kullanmak Ingiliz müsteriler Ingiltere’de kim dükkan ile ayni koruma verilecektir tespit.

Bu karar satin aldiklari ürün arizali ya da gelmezse eger satin kendi karti sirketinden para geri istemesini saglar. Birçok ülkede oldugu gibi mal Ingiltere’de satin varsa, böyle bir yasa zaten var.

Durumunda davaci tüketicilerin adina, hükümetin kendisi oldu. Adil Ticaret Ofisi üç temsilci kredi karti sirketleri — Lloyds TSB, Tesco Kisisel Finans ve Ingiltere disinda veya siber satin alinan mal dahil etmek bu haklarin genisletilmesi amaciyla mahkeme eylem American Express — hedef.

Bu karar vermekte basarisiz sahte yabanci tedarikçilerden internet üzerinden kredi karti alisveris için ihraç edenler sorumlu yapabilirsiniz. Onlarin bakis açisindan, orijinal iktidar  £ kar 1billion eklemek için bekleniyordu. Ancak, simdi bu kart sahibi için, ancak islem kendisi için degil sadece, daha sorumlu konum.

Bu iktidar ile, onlar gibi olsun ya da olmasin, Ingiltere faaliyet gösteren kredi karti sirketleri zaten, e-altin ve e-Külçe gibi cybercurrencies tarafindan isgal topraklarina yönelik sahiplik iddiasinda olamaz. Bu yöntemlerle Ödemeler nakit ihale esdegerdir, islemleri bile mesru bir hata veya yetkisiz harcama durumunda, ters olan bir yolu yani-yoktur. Böylece, bir tüccar bir satis sonrasi zaman içinde uzak bir noktada bir ödeme ile sürpriz olamaz. Bir iade veya degisim meydana gidiyor, bu satici ve müsteri arasinda karsilikli anlasma nedeniyle olacak.

Cybercurrencies hizmet islemleri basitlestirmek iddia, ve dogru konum. Bu nokta olsa da, onlar saticinin iletisim bilgilerini kendi web sitesinde yer ise satici ile ya da tatmin edici bir geçmisi varsa siber alisveris yapma herkes sadece bunu yapmak gerekir bir nedeni de budur.

Amerikan kredi karti sirketleri zaten böyle sohbet hat operatörleri yaptigi masraflarla asiri telefon hizmeti ücretleri, sorumlu bulunmaktadir. Ayrica siber tahakkuk kumar borçlari için sorumluluk bir ölçüde varsayalim. Bu nedenle, pek çok karti saglayicilari bu suçlamalari kabul bile reddediyorum.

Açikçasi, siber-tüketici bilinçli için, çesitli seçenekler online ticaret için kullanilabilir hale geliyor. Bu e-para hizmetleri ve kredi kartlarinin bir portföy tutmak bir daha biçimleri su anda çevrimiçi sunuluyor satin alma araligi için hazirlanmis olmasini saglar oldugu açiktir.

Tüccarlar için olsa da, ayni çesitliligi her seçenegi accomodating yetenegine sahip olmadikça onlari gelirleri kayip mal olabilir. Dxinone sistemi bir çözüm sunan, nerede Burada, yine,. Onlar bir program sunuyoruz — DXGlobal Ödeme Konsol ve DXGPC en gibi hantal kisaltma hantal adiyla — bir isleme sistemine ödemeler her türlü birlestiren. Ilkesi bir satici seçim onun para birimi seçin ve tüm ödemeler siber islemlerin basitlestirilmesi DXiO en bariz amaci ile güzel denk bu sekilde, alinan olacak biliyorum yetenegi saglamaktir.

Daha fazla verimlilik bizim zaman ve kaynak kullanimini maksimize için gerekli olan bir dünyada, e-ticaret sadece daha güvenilir ve tüketici dostu olmak zorundadir. Son Ingiliz mahkeme karari dogru yönde atilmis bir adimdir, gibi dxinone tarafindan uygulamaya geçirilen bu kadar evrensel ödeme konsollari gelismedir.