DubLi ag is kurma

Hiç tek tek bir yil içinde oldugu gibi bir ay daha fazla para kazanmak ister ne olacagini hayal ettiniz mi? Internet ve ag pazarlama dahil birçok küçük isletme sahipleri bu gelir düzeyi mümkün oldugunu fark basliyor.

Aslinda, DubLi de dahil olmak üzere az 1.000 $,, bir is firsati girdi ve bireylerin resmi bir pazarlama veya is deneyim kaldiraçli pazarlama teknikleri kullanarak zengin ediliyor vardi. Çogu insan için bas kolayca ögrenilebilir ve herhangi bir is için adapte olmak bu teknikleri yatiyor.

Bagimsiz ortaklik aglari araciligiyla pazarlarda ürün veya hizmet, üst gelirliler istismar yerlesik bir kaldiraç oldugunu herhangi bir online firma katilarak Tanimak. Bu is firsati bakin bu çabalari para kazanmak için yetenegine sahip olusur.

DubLi içinde üst gelirliler sadece bu makale yazma, video pazarlama ve sosyal medya gibi verimli is uygulamalari çogaltmak için koçluk kendi altinizdaki agi ile bu seviyeye ulasmak. Bu online pazarlama stratejileri birçok DubLi ortaklari yeni oldugu için bu zor olabilir.

Fazla sirket için ortaklik gibi satis üretmek için bir müsteri tabani ve veya bagli üs insa etme seçenegi olarak katilma üzerine bazi ayricaliklari vardir. Bagli rota gidis çabalari sizin için gelir üretecek çünkü daha sonra daha yüksek temettü ödeyecek.

Hala bir is kurmak için ideal bir yol durulmasi ise, asagidaki kuramsal sorulari göz önünde bulundurun: “Bunun yerine kendi çabalari% 100 kazanmak ya da 100 kisilik çabalari% 1 kazanmak istiyorsunuz?” Ikinci senaryo sizi zengin yapabilir , eski ise yhou bir yasam yapabilirsiniz.