dükkan online

Online alisveris tüketicilerin internet üzerinden ürün veya hizmet satin alma yoluyla gitmek süreçtir. Bir online alisveris, internet alisveris, web alisveris veya çevrimiçi magazalar bir tugla harç perakendeci ya da bir alisveris merkezinde ürün ve hizmet satin alma fiziksel benzerlik akla getiriyor. Bu B2B veya B2C için kullanilan bir elektronik ticaret uygulamasidir.

Online alisveris temel nedeni, en popüler ‘hiz ve kullanim kolayligi.’ Ilgilendiren bazi konular döviz, yerel ve uluslararasi yasa ve dagitim yöntemleri için dalgali döviz kurlari içerebilir. Bilgisayarinizin – Dijital mallarin indirilmesi elektronik üzeri en iyi seçimdir.

Dükkan ve magazalar – Çabuk önemi artan ürün ve hizmet fiziksel dagitim, indirme ya da pratik teslimat için siparis edilebilir çizgi dükkanlar, üzerinde. Müsteri ile is yapmak için ziyaret edebilirsiniz binalar var ikisi perakende üç ana türü vardir. Ilk karsi hizmet, seçili ögeleri hariç dükkanin kez tek tip, ama simdi nadirdir. Perakende Ikinci, ve artik daha yaygin olarak kullanilan yöntem, kendi kendine hizmettir.

Fiyat karsilastirma – Alisverise bir avantaji ürün veya hizmet için en düsük fiyatlari bulmak için ‘Internetin gücünü’ kullanmak mümkün ediliyor. Bir bilgisayar notebook satin Örnegin, o / o ‘bilgisayar veya dizüstü’ bir arama motoru veya bir fiyat arama motoru girmelisiniz. En önizleme hizmetleri magaza derecelendirme ve degerlendirme avantaji var. En düsük fiyati almak önemlidir, ama emin tüccar olmak veya müsteri saygin ve kaliteli mal ve hizmetler satin alma oldugunu saklamak için daha önemlidir.

Kuponlar ve Indirimler – en online tüccarlar için kupon bilgileri derler web siteleri vardir. Çevrimiçi satin almadan önce, genellikle kupon için kontrol deger. Bir arama motoru kelime ‘kupon’ ile birlikte online tüccar adini yazarak birden sonuçlar verecektir. Daha popüler web sitelerinin bazilari zaten kupon ve indirimler ile ürün yok olacaktir. Bu büyük bir avantaj oldugunu ve zaman yoksa. Kolaylik ve Saat!

Iadesi – kendi siteleri üzerinden alisveris için üye indirimler saglayan en az üç büyük alisveris portallari vardir. Nasil çalisir? Portallari üye / s ile devam paylasin. Iadesi genellikle% 2-5 seçiminde degisir. Üyelik ücretsiz, ancak bazi portiklerle ödeme önce daha yüksek bir indirim denge gerektirir. Bazi otomatik olarak ödeme göndermek, digerleri üye / s istekte kadar bekleyin.
Adimlar çevrimiçi satin alirken – bir web tarayicisi kullanarak ürün kategorileri göz atin. Sanal alisveris sepeti ya da pazar sepeti içine ögeleri koyun. Gibi sepetinin içerigi görüntüleme fiziksel bir magaza herhangi bir zamanda yapilabilir. Ürün miktarlari degistirilebilir veya silinebilir.

Ödeme – bir kullanici adi ve bir sifre seçerek giris yap veya kayit olun. Kisisel verileri girin. Fatura adresi Teslimat adresi – fatura adresi farkli olabilir. Telefon numarasi ve E-posta adresi – genellikle istege bagli. Ödeme yöntemi seçin. Bir onay sayfasi online alisveris sirasini degistirme veya iptal etme, onaylama böylece görüntülenen kisisel verileri düzenledikten sonra sirayla onaylayin posta, kurye ve lojistik hizmet, vb – teslimat hizi ve yöntemi seçin. Daha sonra çikis.

Ödeme araçlari – Banka karti, EFT – – çesitli elektronik para transferi türleri, COD Online alisveris yapanlar genellikle ödeme yapmak için kendi kredi karti kullanmak, ancak bazi sistemlerde kullanici hesaplari olusturmak ve bu gibi alternatif yollarla, ödeme saglamak – Teslimde ödenecek, E çevrimiçi kontrol edin – sadece bir banka, Havale gibi çalisir – ödeme teslim, Posta havale.

Bir ödeme kabul edildikten sonra mal veya hizmet ya da internetten indirilen ya da geleneksel yöntemlerle hava veya kara nakliye geregidir ertesi gün ile tüketiciye teslim edilebilir.

Güvenlik sorunlari – bu Internet üzerinde transfer edildiginde kullanici ve ödeme verileri SSL ile sifrelenir. Kalite mühürler Shop / s veya line magaza / s web yerlestirilebilir. Bagimsiz bir degerlendirme geçirmis ve güvenlik mührü sirketin tüm gereksinimleri karsilar. Ise Bu mühürler amaci online alisveris, pek çok farkli iyi güvenlik mühürleri kisisel bilgilerinin bu çaba gizlilik varliginin güvenini artirmaktir.

Hakkinda: 101ShoppersToday.com pazarlik alisveris için karsilastirir ürün ve hizmet evde online kaynaginda önde gelen internets ‘saygin dükkani. Alisveris bu Web Dükkani tarafindan. Buna ek olarak, web günlügü ve haber sayfa güncellemeleri, günlük alisveris indirimler, promosyonlar, haber, bilgi, ipuçlari, pazarlik, baglantilari ve üretim indirimler, indirim, outlet magazalari, teklik, araçlar ve line perakendeciler üzerinde ve ‘daha fazla bizim’ Çevresi Magazalar ‘ . ‘

2006 Cumartesi – 101shopperstoday.com tüm haklari saklidir.

Sadece gerekli bu web sitesine geri baglanti!