Dünya çapinda arama – google gerçegi

Simdi HER DAKIKA dünya çapinda yapilan 1,5 milyon aramalar oldugu tahmin edilmektedir! Çin disinda, Google dünya çapinda bir on yil önce kuruldugu günden bu yana ABD’de olan sadece ayni sekilde hakim.

Google tarafindan dünya çapinda bu devam eden ve hala gelismekte olan hakimiyeti giderek yabanci müsterileri hedef ABD Pazarlamacilar için hazirliyor. Dünyanin her dakika daha küçük oluyor ve Google büyük bir sürücüdür. Basarili Amerikan online pazarlamacilar ve uluslararasi Google Arama Motorlari onlarca üzerindeki online varligini çogaltarak basarili uluslararasi pazarlamacilar olacak olabilir.

Web siteleri kaynak ülkenin arama motoru seçtiginiz dil tiklayarak sadece dis pazarda arama motorlarinda ya da sadece ya çok dilli siteleri giderek olacak.

Yabanci dil onlarca, mükemmel olmasa da, en az maliyetle hazir Çeviriler.

Ayrica, Arama Motoru Pazarlamasi uzmanlik düzgün bir sekilde uygulanmasi maruz kalma ve ortaya çikan is potansiyel olarak üstel artis sunuyor. Eger yaklasik 17 kat daha büyük bir pazar var, size 5 milyar vs ABD’de 300 milyon toplam nüfusa sahip ülkelerde bulunabilir eger açiktir. Ayrica, birden çok dilde web sitesi dagitma eylemi sayfalarinizin daha Google Örümcekler tarafindan endeksli olacak anlamina gelir. Daha indeksleme fazla içerik anlamina gelir ve daha fazla içerik daha fazla görünürlük (yüksek arama motoru siralamalarini) anlamina gelir. Bu faktörler tüm web stratejisi için bir kartopu etkisi olusturmak için birlikte çalisir. Dogru dili konusan birden fazla web sitesi kombine etkisi göz önünde bulundurun. Es zamanli SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri kombine etkisi göz önünde bulundurun.

Açikçasi, Dünya Arama herkes için Ulusal Arama sadece yol sadece ürün ve hizmetlerini yerel olarak yani esnaf, yerel uzmanlari, insaat vb Ancak, bu ürünleri satan ve ilçe çapraz hizmetleri saglayabilir isletmeler için degil olacak ve olmayacak devlet hatlari uluslararasi, çok dilli web siteleri araciligiyla olasilikla çapraz dis hatlar Google tarafindan görünür hale ve özellikle online pazarlama stratejileri, Arama Motoru Optimizasyonu ile güçlendirilmis olabilir fazla.

Optimum7 son birkaç yabanci dillere kendi internet sitesinde tercüme ve düzgün indeksleme ve daha fazla her sayfa için içerik optimize sonra biz zaten ziyaretçi görüyoruz. Biz yurtdisi ve yurt yukarida açiklandigi gibi arama motoru siralamasinda ay iyilesme ay görmek için bekliyoruz.

Bu ay ve gelecek yillarda ABD Pazarlamacilar için önemli bir sürücü olacak güçlü inaniyoruz.