e-ticaret dönüsüm oranlari

E-ticaret siteleri normal alisveris sekilde asan pek çok avantaji vardir. Her seyden önce bir satin alma yapmak için itmek için bir konusma satici yoktur bir online yöntemdir. Tüketici, web sitesinde ögeler geçiyor kendi zaman harcamak onlari çalisma, degerlendirmek ve özellikleri memnun, bu satin olabilir. Birisi görüntülemek ve sadece evde oturarak kendi seçme madde satin alabilirsiniz. Müsteriler seçim için büyük bir derleme olsun, alisveris yükü orani da, çünkü online alisveris azalir.

Ortak bir e-ticaret dönüsüm orani nedir? Bana ilk önce dikkatli bir kelime, yardimci olabilecek bazi sayilar vereyim.

Ortalama bir dönüsüm orani çesitli nedenlerden dolayi, zor bir sayidir. En büyük nedeni elma ile elma karsilastirmak çok zor olmasidir. Bunun nedeni görünmez dönüsüm etkileyen faktörler çok olmasidir.

En büyük görünmez dönüsüm faktörü trafik kaynagidir. Web sitelerinin sayisi bir baski liste veya çevrimdisi pazarlama trafik büyük miktarda deneyim. Çevrimdisi kaynaklardan trafik yüksek nitelikli olmasi ve online trafik çok daha yüksek bir fiyata dönüstürebilirsiniz. Web sitelerinin sayisi da trafik e-posta pazarlama büyük ölçüde baglidir – zaten önerge okundu ve cevap çünkü bir e-posta yanitlama umutlari normal, ayni zamanda çok yüksek bir oranda dönüstürür.

Standart e-ticaret döviz kurlari etkileyen ek “görünmeyen” seyler marka bilinirligi, bire bir satis yaklasimlari, tekrar müsteri ve dönüs Konuklar içerir. Yani ortalama dönüsüm oranlari görüntülerken, sen dikkatli onlari tedavi gerekir – kendi web sitesinden elde bilgi normalde çok daha yararlidir. E-ticaret dönüsüm orani ortalama endüstrisi tarafindan degil, ayni onlari bir sürü 1-4% bulunmaktadir.

Internet üzerinde üst dönüstürme e-ticaret siteleri% 30 dönüsüm oranlari kadar olsun, ama onlari bu numaralari ulasmak yardimci “gizli faktör” vardir. Ilk 10 e-ticaret siteleri normal olarak% 10-15 dönüsüm orani araliginda düser.