E-ticaret transacting güvenlik önlemleri

E-ticaret gerçekten zaman ve çaba kesinlikle satin tüm kolaylik saglamistir. Her sey bize herkes sadece web sayfasi çevresinde sörf tarafindan arzu seyleri satin alabilirsiniz nedenle çevrimiçi günümüzde mevcuttur. Kolayca istediginiz mal seçiyor ve ardindan da banka karti yoluyla bunun için ödeme yapabilirsiniz. Buna ragmen, siber teröristlerin çok su anda zahmetsizce borç bir sürpriz artis getirerek, banka kartlari ile ilgili verileri almak için yetenegi var. Yapmamiz gerekir her sey online alisveris ile ugrasirken uygun güvenlik önlemlerini yapmaktir.

1. Sadece banka kartlari minimum kredi limiti ile esas olarak bir birini kullanarak düzeltmek olun ve ATM veya banka kartlarini kullanmayin.
2. Bunlarin çogunlugu mesru tanitimlarini saglama yöntemi kullanabilir olarak spam farkinda olun.
3. Konumu ve sayisi temas gibi is ile ilgili tüm verileri görüntüler online alisveris sitesi seçin.
4. Genellikle sadece orada satin almaya karar vermeden önce gizlilik politikasi bir göz. Özel bilgiler paylasilacaktir bu politikasi, bir çok nedenle hiç bunun için izin asla.
5. Durum çubugunda güvenli bir simge arayin ve ayni sekilde ile baslar siteleri tercih “https:” Bu online web risksiz bir sunucusu olan kisilerdir baslica nedeni.
6. Internet siteleri en çok saygi web sitelerinin bir kaç ortak olup olmadigi hakkinda daha fazla bilgi edinin. Bu böylece alisveris islemleri isleme korunmasini olmasi eminiz internet sitesinin güvenilirligini görmek için izin verir.
7. Nakliye gün sadece sadece 7 ila 10 gün oldugunu unutmayin. Ögenin 20 gün gecikme sizi bilgilendirir internet siteleri karsi dikkatli olun.
8. Senin tam web tabanli islemlerine iliskin tam bilgi ile ilgili bir dosya tutun.
9. Yanlis reklamlar iddia ve hizli dolandiriciligi sunmaktadir anlamiyla sayida web sitesi bulunmaktadir. Sürekli iddialar gerçek olup olmadigini ilk arastirmak.