ev isletmeler için iki online ödeme isleme seçenekleri

Evinizde is online kredi kartlarini kabul etmek ister misiniz? Ancak, nerede baslar emin degil misiniz? Ne aramak ve isiniz için ne istedigini bilmek biliyorsaniz bir tüccar hesabi elde kolaydir. Bir ev is varsa, online ödeme kabul etmek ihtiyaci ile yabancilasmis hissetmiyorum. Burada ev is için arastirma degerinde olabilir 2 online ödeme seçenekleri bulunmaktadir.

PayPal PayPal tüccar hesabi olan tüm isletmeler için geçerli bir online ödeme seçenektir. PayPal havai ödeme ya da uzun bir taahhüt yapmak zorunda kalmadan “sulari test” isletmeler için harika bir yoldur. Ayrica, sadece bir basina islem bazinda sarj edin. Pay Pal çok kolay isletmeler bir hesap basvurusu için yapar. Ayrica, web sitesinde online ödeme seçenegi uygulamaya yardimci olacak araçlar saglar.

PayPal çevrimiçi ödeme seçenekleri güvenilir bir isim ve ödeme çok popüler seklidir. Müsteri ödemek için web sitesinde bir dügmeye tikliyorsunuz. Müsteriniz sonra PayPal’in web sitesinde kredi karti bilgilerini girecek. Ödeme islendikten sonra sonra müsteri sitenize geri alinir.

Baska bir online ödeme seçenegi bir tüccar hesabi sahip olmaktir. Tüccar hesaplari, kredi kartlari her türlü kabul saglar. Bir tüccar hesabi olan için büyük yarari online ödeme ve tüm alisveris deneyimi web sitesinde yer alan bir biçimi olarak kredi kartlari kabul olabilir.

Tüm alisveris deneyimi kontrolünü yaptirmak is için birçok faydasi vardir. Ben en iyi yarari müsteri web sitesi birakmaz olduguna inaniyorum. Basarisiz ve kontrol olmayan sitesi teknolojiler konusunda endiselenmenize gerek yok alisveris sürecinin daha az sansi var. Diger bir önemli avantaji tüm veriler veri tabani ve kullanima hazir olmasidir. Bu verileri analiz ve avantaj için kullanmak gelistirilen özel raporlar olabilir.

Bir tüccar hesabi olan bir yil için 6 aylik bir sözlesme süresi gerektiren ve ilgili bir onay süreci de var olabilir. Ticari hesap tutar banka bagli olarak, her ay asgari ücreti ödemeleri gerekebilir. Bu süre içinde herhangi bir ürün satmiyoruz bile neredeyse bankaya bir minimum ödeme ödemek için garanti edilir. Eger is kurma planliyorsaniz Bence online bir tüccar hesabi en uygunudur. Ancak, biri için geçerli olan maliyet ve taahhüt bilmeli.

Eger is almak için rota hakkinda emin degilseniz, bir PayPal hesabi ile ise baslamak isteyebilirsiniz. Bir PayPal hesabi bir sözlesme gerektirmez ve baslamak için hiçbir onay süreci yoktur. Eger kredi kartlarini kabul isiniz için yararli oldugunu karar verdikten sonra, daha sonra bir tüccar hesabi için uygulamak ve uzun vadede insa.