neden alisveris çevrimiçi satin aliyor

“Eger, Äôve son zamanlarda, Aore daha az alisveris merkezi olacak ve bilgisayariniza oturum daha fazla online hediye satin almak için, en son çanta ya da daha sonra Harry Potter kitabi, don olmalidir satin nasil fark, AOT yipratmak. Bir bilgisayar bagimlisi degil – sadece aslinda alisveris merkezi giderek daha online alisveris tercih insanlarin sürekli artan sayida arasindadir.

Magaza alimlari (2005 2002 aksine, AOS rakamlar)% 10 azalmistir örnegin 2005 yilinda Nielsen çalismaya göre, online satin alma% 11 artmistir. Bu oran devam ederse, uzman magazalar tamamen 2012 veya 2013 ile online magazalar tarafindan degistirilmesi olacagini tahmin.

Ama tam olarak ne online alisveris bu kadar çekici kilan nedir? Ne aslinda saklamak için giderek daha cazip bir bilgisayar önünde uzak tiklayarak düsünce yapar?

Birinci nedeni, online alisveris geleneksel alisveris daha sonsuz daha uygun olmasidir. Sehir trafigi, inanilmaz uzun satirlari, büyük kalabaliklar ve daha az-daha-dostu satis temsilcileri: Bu alisveris normalde magazaya gittiginizde ile ugrasmak zorunda her seyi ortadan kaldirir. Online alisveris ile, en büyük zorluk, Äôll bir, daha kirmizi pompalari veya siyah kamasi olan karar oldugunu yüzlesmek zorunda.

Elektronik alisveris en büyük yararlarindan biri, alisveris kendi hiz ve eglence de alisveris için izin vermektedir. Butikler ve magazalar farkli olarak, online magazalar 24 saat, haftada 7 gün açiktir. Bir sert zaman uyku mu yasiyorsunuz? O zaman neden online oluyor ve gerçekten erken Noel alisveris baslayarak zaman geçirmek degil mi?

Online alisveris bos yapilir ve kendi ev gizlilik içinde, iyice incelemek ve ürünü incelemek için sans oldugundan, Aore satin alacak. Sen uzman görüsleri okumak veya gerçekte satin almadan önce ürünü ile deneyimlerini baskalarina sormak forum panolari gidebilirsiniz. Sonra, bir kez, Äôve birkaç tiklama uzakta basitçe arzu X-box veya parfüm sahip, ürün almaya karar verdim.

Güvenlik ve teknolojideki son gelismeler de alisveris online çok daha çekici ve güvenli bir seçenek yapti. Elektronik alisveris ilk tanistiginda, kollarini açarak teknoloji kabul insanlari engelledi en büyük engel vicdansiz bireylerin internet üzerinden göndermek bilgileri durdurmak mümkün olacagini korkusu oldu. Transport Layer Security ve Web ancak online alisveris için denemek için insanlar daha istekli ve kendinden emin yapti üzerinden veri güvenli transferi (örnegin adres, kredi karti numarasi, vb) için izin diger teknolojilerin tanitimi.

Internet egitim, iletisim ve sanat olanaklari bir dünya açti. Ayni alisveris ile geçerlidir. Simdi, Londra’da bir moda tutkunlari New York en son zevk Atlantik’in diger tarafina uçmak gerek, AOS sinirli tasarimcilar, o sadece onun favori markalari tasiyan farkli online magazalara gidebilirsiniz. Bilgisayarlarin yetki ve internet sayesinde, artik yakin magazalarinda mevcut ürünler ile sinirlidir, siz, daha fazla ürün seçim en ucuz hediye fikirleri ve en iyi pazarlik için arama bulmak için olsun.

Peki neden daha fazla kisi online alisveris için tercih edilir mi? Hizli, rahat ve güvenli oldugu için. Online alisveris ile, dünya gerçekten deposudur.

Kendiniz için yasamaya bu sitesini ziyaret edin indirimli hediye online alisveris magazasi ne satin alma.