online açik artirma kilavuzu takip etmek kolay

Eger açik arttirma sitelerinde hakkinda bilmeniz gereken ilk sey muhtemelen müzayede ile kayit olmadan bir teklif sayi alinamiyor olmasidir.

Bu nesneleri açik artirmaya çikarmak ediliyor bilmek çok önemlidir. Kesinlikle, bir biraz zaman geçirmek ve ihale baslamadan önce potansiyel alimlari incelemek gerekir.

Farkli seyler açik artirmaya çikarmak olabilir kaç görmek için sasiracaksiniz. Bu elektronik, otomobil, giyim, giyim, koleksiyon, spor malzemeleri, dijital kameralar, antika, bilet veya taki olursa olsun, bir sey teklif için bir pazarlik olabilir. Size teklif ilgilenen bir kategori satisa geldiginde ihaleyi çok sayida açiklayacak ve bu konuda bazi ayrintilari saglayacaktir.

Ihale dogrudan ihaleyi önerdigi nesnenin fiyati ile baslayacak. Ilk gerçek teklifleri madde bir rezerv fiyati var ve bir teklif yapti kadar ihaleyi, rezerv fiyat dogru baslangiç ??teklifi azaltacaktir kaydiyla, bu fiyatin altinda olabilir.

Bir kisi teklif edebilir özel bir yolu var: Eger elinizi yükselterek ya da müzayede için farkli fiyat açikladi eger teklif istediginiz miktari ardindan ihaleyi için baska bir açik jest yaparak müzayede dikkat almak gerekir. Ihaleyi size teklif birisi sizden daha yüksek bir teklif her zaman yükseltmek için bekliyoruz. Bir açikça devam etmek isteyip istemediginizi onu belirtmelidir.

Para miktari diger teklif sahibi oldugu belirli bir öge harcamak hazirlanan daha yüksek olacaktir kadar ihale devam edecek. Bu fiyat ögeleri rezerv fiyat üzerinde olmalidir. Ancak o zaman satin alma basarili olmustur diyebiliriz.

Olursa olsun ihale eger katilan bir online açik artirma ya da, diyelim ki Hollandali bir açik artirma, bir teklif kazanan bir aninda depozito ödemek yapar söylüyorlar. Ihale katalog genellikle mevduat miktari ve kabul edilen ödeme yöntemleri türünü yerlesir.

Açik artirma için ögeleri agir veya tasimak zor olmali, müzayede özel bir sirket tasimak olacaktir. Bu nedenle, çok büyük bir öge üzerinde gözlerini almadan önce, bir kaldirma seçenegi, açik artirmada kullanilabilir olup olmadigini sormak emin olun.