salehoo vs dünya çapinda marka – kazanan faktörü

Zaman herhangi bir miktar için E-ticaret yapiyor ise, toptan dropship dizin hizmetleri gerçek saglayicilari daha scamers oldugu bilinmektedir olurdu. E-is dünyasinda, Salehoo ve Dünya Markalar son birkaç yil içinde popülerlik kazanmistir hem saygin servis saglayicilari vardir. Size, güvenilir güvenilir ve mesru kaynaklari saglamak, ama onlar da toplum temelli destek ve isinizi çalismasini saglamak için gerekebilir ek bilgi ile sagliyorsunuz Sadece. Salehoo Worldwide Markalar yaris oldukça yakindir.

Hala bir Markalar, iyi Salehoo veya Worldwide olan, merak edebilir?

Bu sorunun cevabi sadece özellikleri ve hizmetlerin maliyetleri açisindan daha iyi uyuyor hangisi tercih olmasidir.

Salehoo 7.000 ‘den fazla tedarikçi 45.000 üzerinde ve listelerinin bir üyelik vardir. Bu tek basina bu hizmet diger binlerce insan için ne kadar hayati önem gösterir. Salehoo deneyimli üyelerinden bilgi ton yüklü, ve bir tedarikçi veritabani, pazar arastirma ekibi, ve bir 56 gün para iade garantisi vardir.

Öte yandan, Dünya Markalar yani sira is egitimi kapsayacak sekilde hizmet uzanir. Eger kayit yok bile, pek çok bedava videolar, e-kitaplar ve haber bulabilirsiniz. Yani kayit yaparken, sorunsuz is çalistirmak için almak ne kadar daha düsünün. Onun web sitesi de sorunsuz ve gezinmek son derece kolaydir.

Dünya Markalar USD299 ücretleri ise fiyatlandirma ile ilgili olarak, Salehoo, bir ömür boyu üyelik için USD67 sarj eder. Tabii ki, Dünya Markalar daha sistematik bir düzen ve essiz ürün arastirma islevinde içerigi ile fiyat etiketi hakli. Sadece disari basliyor iseniz, sadece Salehoo kullanabilirsiniz ve sadece onunla basarili olamaz hiçbir neden yoktur. Eger daha tecrübeli ve bir sonraki seviyeye is getirmek istiyorum Ancak, Dünya Markalar daha iyi bir seçim olabilir. Ya da, daha iyisi, aslinda her ikisi de kullanabilirsiniz. Her ikisi de degerli tedarikçi büyük bir liste sunarken, bu toptanci ve dropshippers sürekli artan sayida yetismek için herhangi bir büyük arastirma ekibi için hatta sadece mümkün degildir. Dünya Markalar gerçek dropship toptancilar, hafif toplu toptancilar ve genel toptancilar düzenli olarak güncellenen ve siki düzenlemelere veritabani sunuyor, bu sirket SaleHoo için harika bir ek hizmet olacaktir. Ve, Dünya Markalar Pazar Arastirmasi araci çok daha hizli bilgi toplamak saglar unutmayin.

En iyi iki hizmet arasinda bir seçim yapmak için meydan hissediyorum süre Yani, tabii ki bütçenize bagli, bunlardan biriyle baslayabilirsiniz. Sonunda, bunu Salehoo veya Worldwide Markalar bir soru, ama her ikisi de kullanmak gerekip gerekmedigini bir soru degil oldugunu görebilirsiniz.