sistemleri mobilya iki kiyi varligi

Artan satis büyümesi MAiSPACE dogu kiyisinda merkezi (Bülteni Sayi 7) yayilmasi neden oldu. MAiSPACE gelisen bati kiyisinda pazar hem de yerel bir varligi gerekli gerçeklesmistir. Mark Bassil, Baskan Yardimcisi, Pazarlama göre, “Müsterilerimiz ve bayi, Dogu kiyisinda bu alisik oldugu gibi dikkat ve hizmet ayni düzeyde hak”. 2008 yilinin baslarinda, sirketin faaliyet alani 37.000 metre kare toplam, Garden Grove, California (Oranvge Ilçe) yeni bir showroom ve dagitim tesisi açti. Dogu kiyisinda kanitlanmis bir is modeli kuran, MAiSPACE California tesisi için bir “plan” olarak New Jersey sitesi kullanilir. Bölgesel bir dagitim merkezi ve fonksiyonel çalisma alanlari ile sergi salonu hem olarak islev için gerekli yeni bir tesis.

Bati kiyisinda müsterilerine olan bagliligini saglamlastirdi, MAiSPACE Son Montaj, bir depolama ve montaj firmasi ile takim. Bu bölgesel tam hizmet yetenekleri, düsük teslim süreleri ve MAiSPACE ürünleri ilk elden kalitesini yasamaya yetenegi ile müsterilerine sunmaktadir. Ofis alani Final Meclis’in mevcut 1.500 sq ft alinmasi ve 3500 metre kare bir “sicak kabuk” için genisleyen 50.000 $ bir maliyetle geldi. MAiSPACE disinda, 3 mevcut özel ofisler muhafaza yerlesik bir kapi, borda feneri, ve net katli dahil olmak üzere “magazasi”. Alani geri kalani ürünün çok yönlülük vurgulamaktadir 3 tabandan tavana is istasyonlari, 13 çesitli büyüklükte kismi yükseklik is istasyonlari, ayrica oturma, masa, konferans salonu ve alimi istasyonu içerir. Ve metrekare basina sadece $ 19 dikkate deger bir tüketici maliyetle.

(“- 84” yüksek 66), 3 orta boy is istasyonlari (66 “H), 4 orta boy is istasyonlarina düsük (48” – 66 kat plani tasarimi kapi olmadan 2 yari özel ofisler, bir özel ofis, 6 yüksek yüksekligi is istasyonlari “yüksek), 2 düsük yükseklik (48” yüksek), bir resepsiyon istasyonu ve bir konferans salonu, ayrica görev ve yönetim oturma karisimi.

Sinif 2 ve 4 kumaslar (Designtex ve Luna Tekstil COM dahil olmak üzere), metalik boya, bantli, buzlu ve seffaf cam, Coverseal fayans ve worksurfaces, ve metal süsler ile sicak ve canli renklerin çesitli kullanarak, MAiSPACE çagdas bir ifade basardi ve bir lüks henüz bütçe bilinçli tüketici için cazip sofistike bir görünüm.