sizin cyberstore kurma

Muhtemelen daha sonra milyonlarca dolar için satilan kendi garajinda ??bir online is basladi bu 20-somethings hikayeleri duydum. Birçok millet o günlerde uzun geçmis olduguna inaniyoruz. Ben yürekten katilmiyorum. Ben kendi mutfak masasinda online bir is basladi ve simdi çogu doktor daha fazla kazanmak is kamyon sürücüsünün evde anne veya disinda baska bir duymak her hafta görünüyor. Bu tür seyler hala olur. Bana zaman zaman hareket ettiren seydir. Pirinç halka vardir. Yapmaniz gereken tek sey streç yapmak ve bunun için kapmak oldugunu. Ben mümkün oldugunca az siddetlenmesi gibi olan yerden web nasil karar vermenize yardimci olacak bu makalede kullanmak niyetinde.

Eger kaynaklarini bir araya baslamadan olsun önce size sanal magazasi fiziksel parçasi kurmak için nereye hakkinda biraz düsünmek istiyorum. Evet, hala is yapmak için gerçek bir yer bulmak zorunda. Mutlaka ofis kiralamak zorunda degilsiniz, onun yerine bir ev ofis kurma düsünün. Bir yedek yatak odasi ya da den iyi bir seçimdir. Bir oda daha sonra bilgisayar, kitap ve diger ilgili ekipmanlar bulundugu bir odada belki bir köse hazir degilse.

Online is yapma bir fiziksel konumda alani kiralamak zorunda degilsiniz anlamina gelir ragmen, online is için sanal alani kurmak zorunda. Bir web sitesi olusturmak ve siteniz için bir ev sahibi bularak bunu gerçeklestirmek. Bu “siber ev sahipleri” web hosting hizmeti denir. Bir web barindirma bir ücret karsiliginda, bir web sunucusu adi verilen özel bir bilgisayara koruyarak 24 saat sitenizde kullanilabilir hale getirir, bir firmadir.

Bu gün web hosting bile siki bütçe için hazir ve uygun fiyatli. Mevcut ve Ilginiz için rakip web barindiran büyük sayida zamanla asagi maliyetleri sekilde getirdi var. Ben rutin az 5,00 $ aylik için web hosting satin. Maliyet ya sizi aldatmasina izin vermeyin. Web sitem nadiren hatti kapali yapar ve eger benim web host müsteri servisi mevcuttur ve etkilidir. Ben de bol miktarda depolama alani var. Web sitenize ben endise etmeyin çagiriyorum temel web hosting paketi büyümek gidiyor düsünüyorsaniz. Hala bir temel paket ile baslayan ve ihtiyaciniz olan ek alan satin almanizi öneriyoruz.

Akilda tutulmasi gereken baska bir sey hesabinizla izin bant genisligi. Temel olarak bant genisligi web sitenizin günlük, haftalik veya aylik olarak yasar ne kadar eylem (trafik) olarak tanimlanabilir. Web sitenizin bir trafik miknatis haline gelir sürece (Benim fondest rüya!) Hesabiniza ayrilan bant genisligi muhtemelen yeterli daha fazla olacak. Ancak, yine de herhangi bir asiri bant genisligi nasil ele olasi bir web barindirma sormak iyi bir fikirdir. Iyi olanlar web fonksiyonu her zamanki gibi izin ve size hesap ayrilan bant genisligi asan oldugunu biliyorum ve aylik bir kaç dolar için ek bant genisligi satin alabilirsiniz icar bir e-posta ates baska bir sey yapmiyoruz. Saygin web host daha az bu ayrilan bant genisligi asarsa uyari olmadan internet sitesini kapatmasi için biliyorum edilmistir. Eger haber almak ve site kalkmak ve yeniden yayinlanmaya fahis ücret için çalistiklari noktada onlarla temas için o zaman bekleyin. Yaptiginiz önce satin onlari arayin ve ortaya çikarsa eger bu durumun üstesinden nasil isteyin.

ihtiyaciniz olan donanim almak

Online is yapmak için, ekipman en önemli parçasi bir bilgisayardir. Bu yazicilar, tarayicilar, monitörler ve yönlendiriciler gibi diger donanim, çok, çok önemlidir. Online çok fazla zaman harcama olacak çünkü bilgisayariniza ekipman enfiye kadar oldugundan emin olmak gerekir: kontrol ve siparis doldurma, web sitesi revize ve ürün pazarlama, e-postalarina cevap. Ben bir özel insa bilgisayar kullanin. Benim neden bu isim marka daha uygun, genisletilebilir, ve herhangi bir istenmeyen yazilim ve ben satin almadan önce önceden olan programlari hakkinda endiselenmenize gerek yok. Ben de ofis malzemeleri magazalari büyük bilgisayar satis birinde olurdu daha iyi bir garanti var. Bu özel insa edilmis bilgisayarlar sunan web siteleri binlerce vardir. Bazilari göz atin.

Yazilim seçimi

Çogunlukla, online is çalistirmak için gereken programlar internette sörf için kullandiginiz yazilim aynidir. Eger bilgi veren yerine asagidaki gibi bazi özel programlar gerekir bu toplama isinde olacak çünkü:

Bir Web sayfasi editörü – Ayrica Web sayfasi olusturma veya Web sayfasi yazma araçlari olarak da bilinir. Bu kolay HTML ögrenmek zorunda kalmadan Web sayfalari tasarlamak için yapmak.

Grafik yazilimi – kendi web sitesi olusturma plani ve görüntü çekmek istiyorsaniz bu yazilimi gerekir. Ben Adobe Photoshop kullanmak ama size kalmis. Bazi degerlendirmeleri okumak ve bunlari satin almak zorunda bile önce 30 gün için bazi test edin.

Yazilim magazaya – Sen tam tesekküllü bir online is yaratma ve Web sayfalarinizin alma sürecinde size yol yazilim satin alabilirsiniz. osCommerce ücretsiz ve kurulumu ve kullanimi oldukça kolaydir.

Muhasebe yazilimi – Onlara fasulye saymak lazim. Giderler ve gelir izlemek için, elektronik tablolar gibi hareket programlari vardir, vergiler (varsa) hesaplamak, fatura ile yardimci ve satis vergisi hesaplamak. Ben ilk bakmak nerede sezgi oldugunu.

Eger online is kurmak büyük bir gerektiren gidiyor aliyorum. Dogru yapmak ve sadece bir kez yapmak zorunda.