anahtar kelime arastirma ipuçlari ile adsense geliri artirmak

Adsense uzmanlari etkili anahtar kelime arastirma ile adsense geliri artirmak. Bu kadar anahtar kelime arastirma Adsense kullanarak düzenli bir gelir olusturmak için umut herkes için genel stratejinin bir parçasi olmalidir söylemek zoraki degil. Iste adsense geliri artirmak için bazi güçlü anahtar kelime arastirma ipuçlari:

adsense gelir ucu 1 artirmak – anahtar kelime araçlarini kullanin

Ücretsiz ve karli anahtar kelimeler için arastirma ücretli hem de çok anahtar kelime araç vardir. Açikçasi, insanlar ücretsiz araçlari ile basardik, ama çok daha uzun sürer ve daha sikici. Ancak, yeni baslayanlar için, bu anahtar kelime arastirma ile kirli almak için harika bir yoldur. En popüler ücretsiz online anahtar kelime arastirma araçlari gibi:

1. google adwords anahtar kelime arastirma araci

Https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal git

2. uvertür anahtar kelime araci

Http://inventory.overture.com git

3. WordTracker

(Ücretsiz Deneme) http://www.wordtracker.com/free-trial.html git

4. nichebot

NicheBot ve WordTracker daha güçlü ve arastirma anahtar kelimeler hakkinda çok daha fazla ortaya çok hangi versiyonlari ödemis. Ben sahsen seviyorum baska bir ücretsiz windows tabanli bir araç goodkeywords oldugunu. En güçlü araçlar ariyorsaniz, keywordelite deneyin hatta SEOElite.

adsense gelir uç 2 artirmak – bir ana anahtar kelime listesini derlemek

Hedef AdSense web sitesi için 5 ila 10 anahtar kelimeler için optimize etmek. Overture Anahtar Kelime Araci ile hizli bir kontrol yapin. Web ile ilgili ana anahtar kelime çalistirin ve her ay 1000’den fazla arama var en az 5 ikincil anahtar kelimeleri bulmak.

uzun kuyruk anahtar kelimeler için optimize – adsense gelir ucu 3 artirmak

Uzun kuyruk anahtar kelimeler için web sitenizi optimize büyük bir ölçü ile adsense geliri artirabilir. ‘Internet pazarlama’ ya da ‘kredi onarim’, ‘para kazanmak’ gibi son derece rekabetçi anahtar kelimeler kaçinin. , Ya da ‘kredi onarim ipuçlari’ ‘yeni baslayanlar için internet pazarlama’ emekliler için para kazanmak ‘gibi uzun kuyruk anahtar kelimeler için gidin. Az 2 milyon arama sonuçlari ve en az 3000 aramalar tirnak içinde anahtar kelimeleri hedefleyin. Bu ilimli bir talep var henüz rekabetçi ama degildir anahtar kelimelerdir. Web sitenizin arama motorlarinda iyi bir puan mümkün olacaktir, ve optimizasyon çok daha kolay olurdu.

adsense gelir ucu 4 kuvvetlendirme – rakiplerinden çalmak

Bu oldukça blackhat ama arastirma saat atlamak için kullanilan son derece güçlü bir sir degil.

a. Google arama motoru ana anahtar kelimeler yazin.

b. Google’da ilk 10 arama sonuçlarinin URL’sini kopyalayin.

c. No.1 sitesini ziyaret edin ve ‘Görünüm’ özelligi altinda, internet tarayici gidin, ‘Sayfa Kaynak’ tiklayin. Bir not defteri dosyasi üzerine anahtar kelime meta etiketleri ve yapistirin anahtar kelimeleri kopyalayin.

d. Tüm web siteleri için bu islemi tekrarlayin.

Esasen, web sitesi mimarisi, meta etiketleri, genel SEO için önemlidir. Özellikle yöneticileri, üst uzmanlar için optimize anahtar kelimeler ile meta etiketleri seyler olur. Bunlar arama motorlarinda iyi bir siralama kadar derinlemesine anahtar kelime arastirma yapmaliydim. Bu anahtar kelimeler sizin için altin degerinde olmalidir.

turnusol testi hedef anahtar kelimeler – adsense gelir ucu 5 artirmak

Bu yarisma tür ne karsi oldugunu bilmek hizli bir silah yöntemdir. Asagidaki web sayfasi Google görüntülenen ilk 10 web sitelerinin Google PageRank göz atmanizi saglar.

http://www.seochat.com/seo-tools/pagerank-search

Ilk 5 web sayfalari üzerinde 5 ve bir PageRank varsa, bu özel anahtar kelime iyi bir siralama elde etmek zor olabilir.

Adsense geliri artirmak için daha fazla güzellikler için sabirsizlaniyor musunuz? Benim Adsense Blog tarafindan açilan ve daha fazla bilgi edinmek.