ebay ve modern ticaret

Neler uygar ‘, sonraki her medeniyet yapti, çok büyük onlar insa anitlar, fethettikleri imparatorluklar degil, nasil kendi vatandaslarinin günlük yasamlarinda gelistirmek için mal ve hizmet temin degildir. Daha önce merchantial sinif genellikle internet herkese elit sayesinde sinirli ve bir bilgisayar ve bir internet baglantisi olan herkes kendi online is baslatmak anlamina edildi Oysa.

Online ticaret bu yeni dünyanin parlayan isaretleri biri ebay. Ragmen olan birkaç yil varligini olmak ve surprizing sey yine de gitmek vermediyseniz insanlarin sayisi olan milyonlarca insan tarafindan kullaniliyor. Bu yila kadar Ben ebay henüz vardi. Simdi onun degil günlük bagimliligi ise en az bir haftalik. Neden?

Öncelikle ebay bir çok avantaj vardir. Dünyada birçok ülkede ebay ile dünya çapinda bir pazar. Satilik kalemlerin kesme sayisi masif – ebay Avustralya tek basina satilik en az iki milyon öge (bu hatta birden çok içermez ‘yoktur) vardir herhangi bir zamanda. Böylece mevcut çesitli büyük. Eger isterseniz, onun muhtemelen ebay satisi. Otomobil, Koleksiyon, giysi, araçlar, bunun adi. Onlar satmiyoruz birkaç seylerden biri hayvanlar, çiftlik hayvanlari, ben olmasi gerektigi iddia seydir.

Diger avantaji da perakende fiyati için önemli bir indirimle alabilirsiniz en öge. Gidis orani% 10 veya daha az yari fiyatina ve hatta bargins. Nasil insanlar bu oranlarda bir kar satis yapabilirsiniz. Eh, onlar perakende giderleri, hiçbir kiralama, depolama, personel, vb ve bir sey olsun ikinci el malzeme durumunda, gerçekten çok çok uzun fiyat erimis degildir yok. Bu ebay alicilar için harika bir yer yapar.

Bazi insanlar o zaman ebay satmak için degerli olmadigini düsünürdüm, hiçbir sey gerçekten bu kadar uzak olabilir. Ebay tüm insanlarin% 95 alicilar, büyük bir oran oldugunu. Ayrica sadece maliyet ebay listeleme ücreti ve% onlar satis almak. Bu kaynak, ürün olabildigince ucuza% 100 -1000% perakende magazalari bir kar için gerekli isaretlemek gerekmez çok uzun anlamina gelir. Tek basina ebay satarak milyoner haline gelmistir ortalama insan vardir. Digerleri 100.000 $ yillik yapiyoruz. Gereken tek sey hala ebay kar saglayan bir fiyata elde edebilirsiniz bir talep üründür. Pick up ebay bir seçenek olsa da, en basarili ürün posta yoluyla satilan çok hafif yeterli ve sonrasi geçmesi kadar küçük olmak zorunda. Thats cep telefonlari, bilgisayar oyunlari ve giysi gibi neden ögeleri gibi sicak saticilar vardir.

Kendi evinde ebay, size artik kullanmak ve disari atmak için muhtemel oldugunu ürünlerin 2,000 $ degerinde var tahmin ediyor. Ben esim ve ben disari atilmis olurdu evin etrafinda seyler 2500 $ satilan çünkü bu dogru oldugunu biliyorum – eski bilgisayar oyunlari, bebek kiyafetleri, vb Madem onlara baktim olarak baskasi kazandi neden yoktur ‘ t onlardan iyi sekilde olsun. Istenmeyen hediyeler var – nakit dönüstürmek.

Ben ebay listesine ögrenmek ve daha uzun tüm hileler ögrenmek için ama ortalama intellegience herkes kolaylikla yapabilirsiniz biraz zaman alir koyacaktir. Ben asagidaki baglantiya bakin gerçek ebay sitesi (evet basari her zaman sahte ve dolandiricilik dogurmak) gidin ve ebay gider bir ebay afis bulacaksiniz böylece kurulmus bir buton baglanti üzerinden gidiyor reccommend sonra, ülkenin baglanti gitmek Kendi ülkelerinde sitesine gitmek için ebay sitesi.

Neden yerine net diger birçok ticaret siteleri daha ebay. Peki öncelikle büyüklügü. Su anda en büyügüdür. Secondally paypal ile alici ve satici korumak için bir güvenlik net seçeneginiz vardir. Ebay için bir diger avantaji da kurulmus bir firmadir ve her yerde yakinda gitmiyor olmasidir. Küçük ticaret siteleri bazi böyle sureity bu. Ebay de bir iyi sorunlarla basa çikmak için kurallar kümesi tanimlanir. Benim tek elestiri olmayan alicilar geri kaydinizi ücreti almak için birkaç hafta beklemek zorunda bir satici olarak, ancak ciddi degil bu herkes kurtulur bir 10 geri besleme daha az olan herkes yasak olmadigini bulmak alici. Feedback rating baska iyi ebay seydir. Onlar size ebay istediginiz biriyle olup olmadigini belirlemek için bir kisi tarih boyunca geri dönebilirsiniz. Her kisi ebay için uygundur – Eger getiren sey ne kadar pahali hakkinda bragg tercih eger posta gelmesini ürün için bir hafta sabirsizlaniyorum, o zaman, ebay yok, o zaman ebay yok, Bir bargin aramaya sevmiyorum, o zaman ebay yok.