Fransa’dan Limoges kutulari geleneksel tasarimlari

Fransa Limoges kutulari hakkinda bir temiz sey farkli geleneksel tasarimlari çesitli çalisabilir olmasidir. Bu çok çekici olabilir sekiller oldugu popüler tasarimlari vardir. Onlar da renk ve desen farkli çesitli çalisabilirsiniz nasil popüler sayesinde vardir.

Bu listede bulunan tasarimlari yüzyillardir kullanilmaktadir olanlardir. Onlar geçmiste farkli Limoges kutulari ve figürler için kullanilmis olan ilk tasarimlari bazilaridir. Bu tasarimlar amaçli birçok farkli türleri için kullanilmaktadir. Bu tütün malzemeleri yatirilmasi için kullanilmaktadir snuffboxes içerir.

Buna ek olarak bu tasarimlar islemek için nispeten basit olanlardir. Bu, bu Limoges kutulari egzotik biçimi bir tür çalisma olacak degildir olanlar olacaktir nasil geliyor. Daha çok sekil bir standart tip araciligiyla olacaktir. Bu kolay bir kalip ile çalisabilir bir sekildir.

Bu tasarimlarin tüm boya desenleri farkli tipleri ile çalisabilir olanlardir. Bu modeller bir geleneksel desenler bazi seyler ile ilgili benzersiz olanlari bu dizi ilgilendigi tema hemen her tür çalisabilirsiniz. Bu hobiler ve meslekler gibi seyler yer aliyor.

Teneke kutu tasarimi popüler bir tasarimdir. Bu yuvarlak ve kapagi daha uzun bir taban özellikleri bir tasarimdir. Bu bir enfiye kutusu olarak kullanilabilecek kadar uzun olabilir bir seydir.

Yumurta sekli çalisabilir baska bir tasarimdir. Bu tüm sey etrafinda alt ve egrileri üzerinde bir agirlikli olarak düz bir yüzeye sahip bir tasarimdir. Bu bir yumurta seklinde ise alma ile yardimci olmak için kullanilir. Bu sekli ile ilgili yararli bir özelligi, dik ya da yan pozisyonda çalisabilir olmasidir. Ayni zamanda, pek çok durumda temel olarak yaklasik ayni boyutta olacak bir kapak vardir.

Kare tasarimi iki nedenden dolayi popüler bir tasarimdir. Birinci nedeni, bunu yapmak çok kolay bir ne kadar gelir. Bu, tüm malzeme duvarlarini tüm malzeme boyunca ayni olabilir kadar gelmektedir. Ikinci kare tasarim kutusu veya heykelcik baz ele iyi bir portre elde etmek için çalismak olabilir.

Kalp sekli ayni zamanda geleneksel bir tasarimdir. Bu ask sembolize sey ne kadar nedeniyle yüzyillardir kullanilan bir tasarimdir. Bu kalite Limoges porselen kutulari ararken görmek harika bir sey.

Rochard Limoges kutulari ve figürler için kullanilabilir geleneksel tasarimlari görmek harika tasarimlari vardir. Bu sekiller standart tipleri ile çalismak tasarimlari vardir. Bu yapmak ve boya stilleri her türlü çalisabilir kolay olabilir sekillerdir. Bu özellikler, onlari otantik Limoges kutulari ve kullanimi figürler en iyi türlerinden bazilari yapmak.