kris kringle ve gizli Santa gelenekleri

Ne olacak, Secret Santa veya Kris Kringle bir grubun üyeleri rastgele diger üyeleri anonim bir hediye vermek kime tahsis edildigi bir ofis ve isyeri gelenektir onu aramak. Genellikle isyerlerinde, ya da büyük aileler arasinda uygulanan, bu katilim genellikle gönüllüdür. Birçok kisi dahil olanlar için düsük maliyetle vermek ve almak bir hediye ve Noel eglenceli katilmak için bir yol sunar.

Çesitli gelenek ve bir “Secret Santa” çalistigi yollari vardir. Bazi farkliliklar, Noel yaklasirken, katilimcilarin isimleri bir sapka yerlestirilir ve her kisi bir hediye almak için kimin için bir ad çizer vardir. Bu harcanan ne kadar bir siniri çogu zaman. Presents sonra anonim alisverisinde vardir. Bazen insanlar masalarindan kartlari ipuçlari birakin, digerleri kendilerini bilinen yapmak için diger özel yollar olusturmak. Hediyeler açildiktan sonra, her kisinin Secret Santa genellikle eger, kim tahmin etmeye çalisacagiz, alicinin dogru tahmin basarisiz, hediye veren itiraf edecektir.

Hediye almak alicinin adi degil veren ile isaretlenmis bir masaya konuyor bütün hediyeler, ile uygulanmaktadir.

Gizli Santa ve süreç veren Kris Kringle hediye varyasyonlari elbette vardir. Size birkaç Hirsizlik Secret Santa veya Hirsizlik Kris Kringle tanitmak düsündüm.

Bu degisim katilimcilar belirli bir kisi için bir anlami olmayan, genel bir ilgi hediye satin. Oyuncular ilk kim gider belirlemek için bir sapka bir numara çizin. Her katilimci yeni bir hediye açmak ya da zaten açilmis bir çalmak için seçebilirsiniz. Bu Secret Santa varyanti da beyaz bir fil hediye alisverisi, kirli Santa ve Grinch oyun olarak bilinir.

Eger Kris Kringle veya ofiste bu yil için Gizli Santa sorumlu kisi iseniz bunu otomatik ve organize Secret Santa veya ofis Kris Kringle sorunlarini götürmek için bir online süreci vardir Secret Santa Atölye ziyaret edebilirsiniz.