otomasyon – Online basarinin anahtari

Eger online ürün satis bakarak oldum, o zaman muhtemelen bazi “uzman” bir yere tam otomatik ve para günde 24 saat yardimci olan bir web sitesi olusturmak öneririz duydum. Büyük gelebilir, ne
sik sik söylemek unutmak yapmak NASIL oldugunu. Peki, bu makalede, su anda anlatacagim!

Ilk olarak, Tam Otomatik Web Sitesi NEDIR? Bir Tam Otomatik Web Sitesi Eger çaba en az ile en karli saglayacak bir sekilde e-ticaret ve internet pazarlama araçlari hem de entegre paketi ile donatilmis olarak tanimlanabilir.

Bir alisveris sepeti, kabul ve kredi kartlarinin islem, ürün eklemek / degistirmek için izin veren bir bakim sistemi, emirleri yerine getirmek için saglayan bir siparis alma sistemi: çogu e-ticaret sistemleri asagidaki temel ile donatilmistir.

Ancak, ne çogu eksiktir pazarlama araçlardir. Web sitenize büyük vurur ve yerinde uygun araçlar yoksa, o zaman e-posta ve siparis isleme için bir köle olacaktir. Ben sizin istediginiz bu degil eminim.

Umutlari / müsterilerin e-posta pazarlama (yayin), Autoresponders etkin kullanimi (otomatik e-posta mesajlari olusturmak), çevrimiçi Newsletter, yakalamak için Online Form / Anket: Basarili bir e-ticaret web sitesinin olusturulmasinda gerekli olan çesitli pazarlama stratejileri vardir umudu e-posta adresini, Elektronik Ürün Teslim (bir dijital ürün satilan eger), Reklam (Reklam) Izleme, Arka Uç Satis, Affiliates.

Eger gerekli e-ticaret temel ek olarak bu pazarlama araçlarinin ALL entegrasyonu destekleyecek bir sistem olsaydi Simdi, o zaman bir Tam Otomatik Web Sitesi olurdu. Her seyden önce, potansiyel müsterilere aslinda bir satin alma yapmadan önce genellikle 7 veya daha fazla reklam poz alir gösterilmistir. Asagidaki senaryoyu düsünün:

Bir umudu bir online dergi bir reklam tiklayan. Bu eylem artislarla bu özel reklam için sayaci ise yariyor ne kadar iyi belirlemek için. Henüz itibariyle satin ama bülten katilmaya karar yok. Simdi bir umudu olarak kabul edilir. Onlari bir aylik e-posta bültenine göndermek baslar. Ayrica, bir otomatikcevaplayici bülteni katilmadan yani sira onlara ürün faydalari yineledi ve onlari satin almak için davet önümüzdeki 90 gün boyunca ayda iki kez e-posta almak için zamanlama için onlara tesekkür etmek devreye giriyor.

Onlara edemeyecegin ki “sulu” teklifi bir gönderme üzerine, nihayet satin. Bunlar otomatik olarak umudu listeden kaldirilir ve müsteri listesi eklenecektir.

Onlar satin aldiginiz belirli bir ürün veya hizmet dayanarak, tamamlayici ürünler sunan gelecek 6 ay boyunca e-postalari bir dizi iki haftada alacaksiniz. Bu arka uç satislari ve müsterilerinizin web sitenize geri gelmesini saglayacak motoru olacak.

Bu bu kullanarak tek bir entegre sistem olarak bir senaryo oynamak için güçlü olmak oldukça etkileyici olurdu degil mi? Internet büyük çocuklar IBM, Microsoft ve Oracle gibi saticilar tarafindan üretilen pahali e-ticaret platformu suit ile yapiyoruz. Sistem olan otomatik olarak bu görevleri saglik ya da aile, isinize daha fazla zaman harcamak için bosaltir takip gerçeklestirmek!

=====> Bir tam otomatik web sitesi olusturmak için ne yapabilirim?

Neyse ki, büyük çocuklar yapmak o kadar ayni sekilde web sitenizin otomatik yollari vardir. En iyi ve en maliyet-etkin bir sekilde pazarlama araçlari tam bir paketi ile entegre bir alisveris sepeti saglayan internet üzerinde mevcut Uygulama Servis Saglayicilari avuç biri ile kayit olacaktir. Normalde, alisveris sepeti ve araçlar çok esnek ve herhangi bir web sitesi dahil edilebilir.

=====> Bir çözüm saglayici ile çalisma yani sira is otomatiklestirmek için baska yollari var mi?

Bu entegre bir alisveris sepeti sistemi olmadan otomasyon belli bir düzeyde gerçeklestirebilirsiniz, ancak elle müdahale gerektirir ve tabii ki eksik olurdu. Ben e-ticaret is en önemli varlik e-posta listeleri olduguna inaniyoruz. Bu nedenle, mevcut e-ticaret sitesi “gelistirmek” için iyi bir otomatikcevaplayici / liste sunucu sisteminin uygulanmasi konsantre. Piyasada birkaç iyi olanlar var. Eger izin saglayicilari arayin:, birden çok liste olusturun bir yönetim konsolu üzerinden manuel olarak bir web formu, e-posta veya yoluyla umutlari ekle, otomatikcevaplayici mesajlari sinirsiz sayida disari gönder, e-posta yayinlari sinirsiz sayida disari gönder, kurun ve dagitmak bir haber bülteni.

Otomatikcevaplayici sistemi kurarken, sizin “potansiyel” ve “müsteriler” için baska biri için bir liste olusturmak. Eger gelir nerede Simdi, burada: bir kisi siparis ürün, size otomatikcevaplayici sisteme giris için fazladan görevi gerçeklestirmek ve elle umudu listeden kaldirmak ve müsteri listesine eklemek gerekir zaman. Bu eylem daha sonra gönderilmek üzere mesajlarin müsteri otomatikcevaplayici serisi tetikler.

Unutmayin, basarili bir e-ticaret web sitesi olusturmak için en önemli pazarlama motoru mümkün oldugunca otomatik ve web sitenize geri umutlari ve müsteri çekebilmek için. Bu kesinlikle sizin için bir para miknatis e-ticaret web sitesi yaratacak!