salehoo yorum

Ilk bakista, SaleHoo orada her toptan aldatmaca gibi görünüyor. “Bize ödeme, ve bizim listeleri vermek ve iskele sonunda seni tekme olacak.” Ancak, nispeten küçük bir ücret karsiliginda, size dogrulanmis toptancilar SaleHoo kapsamli listesine sadece erisebilirsiniz, ancak düzenli güncellemeler, gözden ve tam egitim.

1. salehoo sizin için ne yapacak?

SaleHoo, kullanicilar, oturum forumlari kontrol ve su anda çok satiyordu ne görebilirsiniz. Eger bu satin alma sonuçlandirmak önce is yapiyoruz düsünüyorsaniz kiminle bir tedarikçi üzerinde gerçek siska almak için diger satin konusun. Her tedarikçi için Degerlendirmeleri – Bazi kendi personelinden, bagimsiz eBay alicilar, diger SaleHoo kullanicilardan bazi bazi – ürünlerini gerçek anlasma olup olmadigini görmek için. Kendi satislarini artirmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz, online ya da offline magaza tedarik ve ucuz ve verimli bir sekilde her seyi.

2. salehoo nasil çalisir?

Toptan listeleri aramak çok kolay, siz ev ve bahçe gibi, kategoriye göre göz, ya da Özbekistan’dan iPod’lar ariyorsaniz ürün veya ülke belirtebilirsiniz. Sirket listeleri açikça olanlar yurtdisi gemi hangi isaretlemek, ve müsteri dogrudan gemi eger. Minimum Nefret? SaleHoo da düsük veya sifir minimum, yesil çorap 1000 çift ile takilip istemiyorum saticilar için kesin bir arti için satacak toptancilar buldu. Ayni zamanda, size çorap bu 1000 çift tasiyabilirsiniz eger daha iyi bir indirim verecektir toptancilar bulabilirsiniz.

3. adim talimatlar ve takip edilmesi kolay adim.

Ama ne toptan yeni iseniz? SaleHoo is kurma sürecinde size yol gösterecektir. Bunlar bilgi düzeyi hakkinda hiçbir sey kabul, siz adim adim her seyi ortaya koydu. Uzun bir süre için mal slinging olan alicilar tavsiye almak ve ince ayar süreci olabilir gibi forumlar, burada da bir nimet vardir. Bazi arkadaslar ve bu çok daha kolay is çalistirin.

4. % 100 risksiz para iade garantisi.

Yine de baslamak için 67 $ fiyat korkuyor? Merak etmeyin, SaleHoo Eger sulari test için yeterli zaman daha sekiz hafta içinde para iadesi, talep oldugu sürece, bir para iade garantisi vardir.