sizin sirket için dogru sistem mobilya yapilandirma anlamak

Bir tesis, kendi basina, bir firma basarili yapamaz ise, kisa görüslü ya da sagliksiz çalisma ortami verimliligi engelleyebilir. Sistemleri mobilya sirketlerin olumlu oldugunu basariyla hedef ofis planlama sorunlari iyi tasarlanmis ürünlerin kullanimi yoluyla verimlilik ve karlilik etkisi becerisi kazandirmak tanitildi.

Ergonomi, teknoloji entegrasyonu, estetik ve degisen is modelleri: dört büyük tesis sistemleri mobilya etkinligini kanitlamistir hangi sorunlar vardir. Bazi sirketler satin alma karar verirken para kazanmak için bir çaba bu konularin bir veya iki odaklanma egiliminde iken, güzel ve uygun fiyatli MAiSPACE sistemleri mobilya tüm çalisma ortamlarinda endiseleri gidermek ve bütçe içinde kalmak için yetenegine sahiptir.

Sirket yerden tasarruf sistemleri mobilya almak isteyen, ama bazen para kazanmak için önemli özelliklerinden vazgeçmek arkasinda MAiSPACE düsünce süreci anlar. MAiSPACE taban alani verimliligini artirirken tüm is istasyonu çekici hale seçenekleri ve isçi verimli kaliteli, düsük maliyetli sistemler mobilya saglayarak sirketlerin para tasarrufu saglar. Off-modüler yetenekleri gibi özellikler, paneller istifleme ve de-istifleme, zemin tavan capabiloities ve kablolama yatiyordu-in, tasarimcilar ve tesis yöneticileri bizim sistemleri mobilya, fonksiyonel güzel ve uygun maliyetli hale getirmek için gereken araçlari saglar.

Bu modüler sistemler mobilya ilk yineleme tanitildi oldugunu, 1968 yilinda oldu. Genellikle “sistemleri mobilya babasi” olarak adlandirilan, bu Robert Probst tarafindan tasarlanmistir. Onun fikir sadece ofisleri ama insanlarin çalisti bakti sekilde degisti degil bir isyeri devrim olurken. Ofis is istasyonlari ay içinde yerine bir gecede tekrar tekrar düzenlendi olabilir böylece, modüler ve tamamen mobil – bölümler ve onlara bagli masalari ve raflar – Fikir sistemleri mobilya parçalari sahip oldu. Ve çünkü masalari için raflar yakinligi, evrak ve diger malzemelerin dolaplari veya uzaktan raflarinda uzak açti degil, kolayca erisilebilir. MAiSPACE bu özgün sistemleri mobilya kavramlari almis ve güzel, istiflenebilir ofis mobilyalari sistem yaratti. MAiSPACE tasarimlari kadar yekpare ofis is istasyonu arayan Scott Adem’in “Dilbert” kaldirilir. Sistemleri mobilya aka kabinleri disiplinli kutulari ve steril, tek tip kisisel olmayan çalisma alaninin bir labirent görüntülerini çagristiriyor. Öte yandan MAiSPACE onlari üretken ve rahat verme, çalisanlarinin ihtiyaçlarini hedef ise sirketlerin görsel olarak çekici ayak izi olusturmaniza olanak saglar.

MAiSPACE birincil odak yüksek kaliteli, düsük maliyetli sistemler mobilya üretimi oldugu için, sürekli ürünlerimizin görünüm, tasarim ve performans iyilestirmeler yapiyoruz. “Sistemleri mobilya” kutunun disinda düsünme, MAiSPACE tasarimi tamamen etkili olurken çalisma çekici bir görünüm saglamak için esneklik ve fonksiyon içeriyor. Yigin yetenegi ve de-yigin Panel Çerçeveleri sendeleyerek duvara yükseklikleri saglar ve ofis is istasyonu düzeni gelistirir. 3 cam üç tip, ½ “kalinliginda paneller dahil olmak üzere 15 üzerinde kiremit seçenekleri ile, MAiSPACE ayni anda, görüs ve gizlilik tesvik etmektedir. Sen “in kutulu” hissetmeden, önemli sistemleri mobilya mimari hissediyorum alabilirsiniz

Sistemleri mobilya önemli bir amaca hizmet eder. Bu sirketlerin dikey bosluk daha verimli kullanmak için izin verir ve böylece onlari çogu ticari gayrimenkul piyasalari çok pahali olabilir daha az kare görüntüleri kullanmanizi saglar. Kitaplar, kilavuzlar, dosyalar ve çalisma yüzeyi üzerinde kisisel esyalar koyarak, isletmelerin degerli taban alani kaydetmek ve daha küçük bir alanda daha fazla kisi koymak edebiliyoruz. Ayrica, kurulum kolayligi ile, degistirilebilir ve parçalarin yeniden, tesis yöneticileri en az kesinti ve en az alimlari ile sistemleri mobilya kullanarak degisen is ekipleri ve projeleri olusturma çile mücadele yetenegine sahip

Geleneksel mobilya sistemleri üzerinde mobilya bir diger önemli avantaji is istasyonu ergonomik olarak dogru yapma yetenegi oldu. MAiSPACE tarafindan üretilen sistemleri mobilya bireysel tercihlerini karsilamak için esnek ve ayarlanabilir. Kullanici 1 inç artislarla ayarlanabilir panel asili bilesenleri, en uygun yerlestirme belirleyerek rahat bir ortam yaratir, is istasyonu için esnek olmayan elle yönlendirme sahip ve kaskad kenarli egrisel çalisma yüzeyleri. Klavye tepsisi ve araci demiryolu fayans araci çalismak kolay erisim saglar. Etkinligini içeren ve refahi sistemleri mobilya alimlari içine ergonomi yönlerini isçi tazminat, sigorta harcamalari ve devamsizlik önemli bir azalma açisindan maliyet avantajlari üretebilir. Bizim sistemleri mobilya da isçilerin üretken hem de ve kendi kimliklerini ifade izin off-modüler yetenekleri ile tackable akustik fayans, is takim raylar, beyaz tahta ve olmayan elli bilesenleri vardir. Sistemleri mobilya sicak ve rahat, konforlu çalisma alanlari olur.

MAiSPACE sistemleri mobilya gelistirilmesi ve istiflenebilir paneli sisteminde standartlara uyumlu plug-and-play kablo yönetim sistemi patent ile sözlesme mobilya sektöründe devrim. Sistemlerimiz mobilya dahil Patentli bölge dagitim sistemi, plug-and-play baglanti, kablolama yatiyordu-ve sektörün en büyük kapasitesine sahiptir. Bu, bugün herhangi bir ag veya sistemini destekler, ama aslinda büyümek ve çok kolay bir gibi degistirmek için tasarlanmis tek sistem mobilya ürünleri biridir sadece. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir, çünkü yönetmek ses, veri ve güç kablolari MAiSPACE sistemleri mobilya ile çok kolaydir. Daha düsük maliyetli mobilya montajcilar tarafindan yüklenen beri MAiSPACE modüler mobilya kablolama da ilk yükleme tasarruf edebilirsiniz. Kablo montajcilar sadece “çalisir” ve müsteri ve çalisan olabilir sonunda baglanti yapmak gerekir.

Sistemleri mobilya kalmak için burada. Sistemleri mobilya gerçekten yapi, kurumsal kültür ve alan için dogru çözüm oldugundan bilenler için, onlar MAiSPACE kullanarak finansal hedeflerine güzel karsilanabilir emin olabilirsiniz. Artik fonksiyonu, tutumluluk ve muhtesem arasinda seçim yapmak zorunda. MAiSPACE mevcut personel taleplerini karsilamak için degil, ayni zamanda önceden plan yardimci olmak için degil sadece, en iyi ve en uygun maliyetli sistemleri mobilya düzeni üretmek için tasarim ekibi içi profesyonel saglayacaktir. Bizim tasarimcilar tüm tesis sorunlari anlamak ve en uygun sistemleri mobilya ürün uygulamalari kullanir. Sen MAiSPACE en güzel tasarlanmis, bütçe dostu sistemler mobilya kalitesi ile kurumsal çalisma alanina stil, tasarim ve fonksiyon getirebilir.