etiketi saatler

etiketi giris
Tag nitelikleri belirgindir ancak bu nitelikleri daha ayrintili olarak ele alinmasi ve ele alinmadan önce ilk Tag tarihini anlamak gerekir. Tag TAG Heuer kisaltilmis versiyonu ve Edouard Heuer adli bir adam tarafindan 1860 yilinda Isviçre’de dönerken olusturuldu. Edouard Heuer ana hedefi zamanin ölçümü ilerlemek için ve 1916 yilinda o sadece bir saniyenin 1/100th dogru Mikrografik kronometre, olusturarak yaptim. Zaman o zamandan bu yana uzun bir yol geçti, ama Etiket her zaman yenilikler ön planda kaldi ve 2004 yilinda 1/10 dogruluk ile zaman tutmak basari gelistirdik, bir saniyenin 000.. Etiket bu nedenle dogruluk ve hassasiyet ile ünlüdür.

etiket nitelikleri
Etiket onun dogruluk ve hassasiyet için degil, ayni zamanda etkileyici tasarimi ve güvenilirligi ile taninir. Eski bir saat tarzinda birisi için çok önemli gibi dünya çapinda alicilar izlemek için son derece önemlidir. Izle alicilar izlemek severler olma egilimindedir ve onlar giyiyorsun izlemek gurur olmak istiyorum. Onlar gurur ve dünyaya sevinç göstermek istiyorum ve evrimsel bir saat olmasina ragmen onlar çok güzel bakmak istiyorum! Tüketicilerin yeni bir tane istiyorum karar vermedikçe, bu, saatin yasam tanimlayabilirsiniz olarak Güvenilirlik yine çok son derece önemlidir. Sansini bir Tag saat aldim sahip olsa olan, tüketiciler çok uzun bir süre için vitrin isteyeceksiniz!

etiketi görüntü
Fonksiyonel ve bir kenara kullanilabilirlik özellikleri, Tag ayni zamanda spor ve spor kisilikleri güçlü bir iliski vardir. Bu, dogruluk ve hassasiyet zaman tutma ve sporda zaman tutma kolaylastirmak kabiliyetini kaynaklanmaktadir. Geçmiste Tag ortakliklar Scuderia Ferrari ve Formula 1 resmi hakemi olarak McLaren Mercedes de vardi ve bu nedenle Ingiltere’nin büyük yetenekleri David Coulthard biri ile iliskileri oldu. Etiket artik artik Formula ile çalismasina ragmen, Ingiltere’nin mevcut yildizli Lewis Hamilton ile bir çalisma iliskisi kazanarak spor ile iliskisi korumustur. Etiketi de golf efsanesi Tiger Woods ve Rus favori Maria Sharapova iki ile güçlü iliskileri vardir.

etiketi saatler
Dogrulugu ile, hassas, tasarim, güvenilirlik ve bir sirket olarak Tag temel odak noktasi olarak bir spor görüntü, bu da saatler koleksiyonuna mükemmel çevirir. Tüketiciler hepsi dogru niteliklere sahip olarak Tag saatler satin almak için seviyorum. Yil gitmis gibi tasarimlari degisti ama en çok satan Etiket saatler bugün bazi Aquaracer, Carrera, Formula 1, Monako ve Calibre içerir. Tüm bu izle tür kendi bireysel niteliklere sahip ve onlari giyer herkes tarafindan alinir.

etiketi Sonuç
O Tag dogru degilse bunu kanitlamak için harika bir saat araligi ama çok zor oldugunu söylemek kolaydir. Tag yüksek-kaliteli saatler bir sade yelpazesine sahiptir ve neredeyse 150 yildir is olmustur aslinda gerçekten her seyi söylüyor. Tüketiciler her zaman Tag saatler satin almak için mutluluk ve bunlari giyen bile daha mutlu vardir.