Lütfen Michigan güvenli e-ticaret ziyaretçi görmek istiyorum

Consumer Reports WebWatch, güvenilirlik ve güven online raporlama lider tarafindan 2002 yilinda bir arastirmaya göre, kullanicilarin sadece% 29 güven e-ticaret siteleri. Anket kendisi geçmis olsa da onun Basbakan, güvenilirlik ve güven hala Michigan güvenli e-ticaret siteleri söz konusu iki büyük konulardir.

Hangi web sitesini ziyaret etmek seçtiginiz için Faktörler …
Bu faktörler tüm e-ticaret siteleri, sadece Michigan güvenli e-ticaret siteleri için geçerlidir. Onlar ziyaretçilere önem sirasina göre, asagidaki konum:

1. Navigasyon kolayligi ve istenen bilgi bulma
2. Web sitesinde bilgi güven yetenegi
3. Bir sitenin bilgi kaynagini tespit etmek mümkün
4. Web sitesi bilgilerini sik sik güncellenir
5. Site (yani Hakkinda sayfa, vb) hakkinda önemli seyler ögrenmek yetenegi
6. Kim web sitesi sahibi
7. Kim mali site destekler (isletmeler ve kuruluslar)
8. Onay gösteriliyor mühürler
9. Görünen ödül ve sertifikalar

Michigan güvenli e-ticaret için tüketici beklentileri …
Onlar ziyaret etmek için e-ticaret sitesi paralarini harcamak ve hangi nerede asagi geldiginde, tüketiciler yüksek beklentileri ve talepleri var. Michigan güvenli e-ticaret ziyaretçiler için ana endise paralarini ve bilgi özenle ele alinmasi oldugunu bilmektir. Baska seyler ters giderse kim temas ve nasil, ne yapacagini bilmektir.

Ne kullanicilarin Michigan güvenli e-ticaret sitesi görmek istiyorum …
E-ticaret kullanicilari onlar hizmet veya ürün satin yere herhangi bir sitede görmek istediginiz bilgilerin bir listesi var. Onlar bilgi bakmak ya da tartismali degil olsun, onlar bilmek istiyorum bakmak var. Yine, bu kullanici önem sirasina göre listelenmistir:

1. Ücreti beyani – Her zaman tüm ücretler ifsa etmek iyi bir fikirdir. Bu nakliye maliyetleri, hem de islem ve tasima ücretleri içerir. Çesitli çalismalar ödeme sayfasi dönüsüm agir bir miktar kaybeder kadar bir site bu ücretler ifsa etmez sonucuna varmislardir. Biz tüketiciler olarak, biz ödeme yapiyorsaniz bilmek mi ve neden. Gizli ücret satin alma için büyük bir caydirici vardir.

2. Bilgilendirme politikasi – Eger Michigan güvenli e-ticaret sitesi satmak ne olursa olsun, mal veya hizmet olsun, kullanicilarin kendi bilgilerini ne yaptiginizi bilmek istiyorum. Daha az e-ticaret kullanicilarinin yarisindan fazlasi aslinda sadece orada oldugunu bilmek ve kolay erisilebilir, bilgilendirme politikasi okurken güven ve inanilirlik katiyor.

3. Teslim beyani – teslimat süreleri bir tablo her zaman Michigan güvenli e-ticaret sitesi için iyi bir ektir. Kimse bunu alirsiniz zaman hiçbir fikri ile bir sey için ödeme fikrini seviyor.

4. Dönüs politikalari – Her zaman yazili ne politika, ve nasil hakkinda gitmek için, istenmeyen ürünler dönen var.

5. Iletisim bilgileri – Bu, kullanicilarin olabilecek sorunlar hakkinda personel ulasabilir bir e-posta, sokak adresi veya telefon içerir.

6. Sitenizin gizlilik politikasi – kendi bilgi paylasimi olacak mi? Eger öyleyse, kime ve neden?

Eger Michigan güvenli e-ticaret sitesi için güvenilirlik ve güven artirmak için ne olursa olsun, en iyi bahis kullanicinin yerde kendinizi koymaktir. Sitenizden satin olsaydi, ne görmek istersiniz?