neden ben e-ticaret seçmelisiniz

Internet burada oldugunu ve kalmak için vardir. Bu her seyi yakindan takip ediyor ve insanlar, kolay kullanilabilirlik ve sürükleyici teknoloji yenik düsen vardir. Son birkaç yilda bu ilerliyor ve e-ticaret (Elektronik Ticaret) yükselisi yol sahiptir.

Geleneksel tugla ve harç isletmeler dikkat alinmasi gereken çesitli giderleri var, e-ticaret sanal is ve böylece büyük ölçüde giderleri azalir. Sen online genis bir ürün katalog yükleyebilirsiniz ve ihtiyaciniz gibi ürünler ekleyerek devam edebilirsiniz. E-ticaret sadece büyük isletmeler ile sinirli degildir. Küçük ve orta ölçekli isletmelerin internet is firsatlari bosuna ve kendileri için bir nis olusturabilirsiniz. Böyle bir ebay veya Amazon gibi kendi ürün dogrultusunda genis ve çesitli olmasi gerekmez, ancak bir üst kenar verir ve etkili bir ürün veya hizmet vermek için bir yuvaya istemek olabilir.

Bu e-ticaret yoluyla müsterilerinize daha kisisellestirilmis önem vermek daha kolaydir. Eger cevap tüm sorgular olabilir ve siparis gönderilen bir düzen, yer ve bir siparis aldiginizda onlari bildirim posta gönderebilirsiniz. Ayrica böylece ikinci ziyaret daha büyük bir kapsam saglayan onlara postalari, teklifler ve promosyonlar arasinda gönderebilirsiniz. Ayrica e-ticaret kullanimi güvenli bahistir. Eger müsteri adini almak, geleneksel alisveris durumunda degil teslimat adresi, kredi / banka karti numarasi ve islem deliller. Ayrica shoplifters hiçbir sorunlari vardir, bu yüzden kesinlikle ticaret daha güvenli bir seçenektir.

E-ticaret her yerde daha özel bir yaklasim ekleyerek, her zaman yapilabilir ev alisveris saglar. Konfor e-ticaret eklemek için geleneksel alisveris durum böyle degil karsilastirmali alisveris tetikler. Popüler çevrimiçi naaptol.com teklif ürün gibi alisveris portallari yani sira fiyat karsilastirma. E-ticaret sitesi tamamen amaç altindadir. Sen id site ziyaret ettiginiz izleyebilirsiniz, belirli kategori ziyaretçi sayisi, ziyaret ettikleri zaman ve ürünleri ilgilendiren onlari en izleyebilirsiniz. Bu tür izleme siteniz ve hedef bir nis kitleye pazarlama yardimci olur. Bu tür detayli analizler sitenizin popülerlik bosuna ve gelir eklemek için reklamverenler tesvik edecektir.
E-ticaret patlama yasiyor ve geleneksel alisveris yöntemleri ile basabas olacagi kesindir. Bu geleneksel yöntemlerle gölgede çalisiyor degil, daha kolay erisim ve akilli alisveris saglamak için çalisiyor. Geleneksel yöntemlerle kendi avantajlari var, ama uzak bir gelecekte e-ticaret yol gidiyor.