nis pazarlama sirlari

Nis hakkinda fikir iki farkli yolu vardir. Diger, ilk dikkate izleyici merkezli modeli ürün alir iken bir, ürün merkezli modeli olan, ilk dikkate hedef kitle alir.

Aslinda, bu fikirlerin ikisi de aynidir ama bunlardan biri daha fazla avantaj saglayacaktir. Öylesine biri oldugunu? Ürün merkezli tabanli bir fikir.

Ürün merkezli modeli pazarlama zaman içinde test edilmis kural tasir: hizli bir sekilde kar içine almak istiyorsaniz, insanlar zaten satin aldiklari satmak! Iyi satiyor seyler hakkinda birçok bilgi bulunmaktadir. Nis pazarlama henüz kazdik var degil piyasada bosluklari belirlemek ve etrafinda bir is kurmak için bir istir.

Eger fark varsa, kitap online gelir büyük bir kismi olusturmaktadir. Bununla birlikte, nasil Amazon.com gibi büyük sirketlere karsi rekabet olmadan kendiniz için bir dilim kapmak mi?

Bu sorunun cevabi basit, uzmanim. Büyük Amazon ne kadar olursa olsun, bazen yine de istediginiz kitap bulmak mümkün olmaz. Kitap ne tür onlar ana kitapçilar araciligiyla bulamiyorum ariyor insanlar?

Belirli bir hobi kitap için yetki ve bir numarali kaynak olabilir mi? “Anarsist en Yemek Tarifleri” gibi Peki yeralti ‘basliklari? En http://www.loompanics.com sahipleri ne oldugunu, baslik kitap “bulmak zor” tartismali ve.

Eger sicak satis ürünleri etrafinda bir nis olusturmak baska bir yolu onlari özellestirerek veya kisisellestirerek biraz baharat eklemektir. Özet olarak, ürün merkezli modeli mevcut piyasa ve egilimleri için bir büküm vererek dayanmaktadir.

Öte yandan, bir izleyici merkezli modeli bir konu, özel ilgi ya da bilgi daha da önemlisi ilk alir. Temel olarak, satmak için ne hiçbir fikrim ile baslamak. Aklinizda bir ürün yok. Eger hedef-kitle sadece biliyorum.

Izleyici odakli yaklasimi hakkinda çok sey ince hava disari yepyeni pazarlar olusturmak olabilir. Bu çogu e-kitap yazarlari ve bilgi pazarlamacilar tarafindan tercih modelidir.

Bu yüzden nerede baslar? Bu bir is kurma ilk kez özellikle eger, kendi ilgi ve baslamadan önce güçlü degerlendirmek gerekir. Zaten ilgi nelerdir? Belirli bir konuda herhangi bir arka plan ya da uzmanlik var mi? Lütfen ön bilgi hizli bir sekilde nis daraltmak saglayacaktir çünkü bildiklerini ile baslayin, daha fazla avantaj olacak. Diger bir deyisle, zaten konu ayirir nasil iyi bir fikrim var.

Tutku müzik ise, örnegin, gibi çesitli potansiyel ürün ve alanlarda potansiyel alicilar neredeyse sonsuz bir kaynagi oldugunu biliyorum:
• Araçlar / enstrüman satis / aletleri onarimi / eski aletleri
Belirli bir enstrüman çalmak için nasil • Teknikleri ve dersler
• Ani – shirt, sapka, bilet, çikartmalar, posterler, imza
• Ses üretim, kayit, CD etiketleme, rezervasyon, promosyon vb

Ayrica bu herhangi birini veya tümünü dogru uygun olabilir biliyorum: yalniz sanatçi, gruplar, fanlar, yöneticiler, mühendisler, ajanlar ve listede gidin.

Simdi sizin için harika bir sey, ama bu degil eger ilgi ne mi? Ne sizin hobi disinda bir is yaratmak için sadece degil, ya da mevcut uzmanlik için herhangi bir tutku hissediyorum yoksa?

Iyi haber: Bu Güzel degil! Bu fikirler için duvara basinizi umudunu veya patlama gerekmez. Ancak bazi ekstra isler yapmak gerekir. Bu senin güçlü hisse senedi alarak öneririz ikinci nedeni için bize getiriyor.

Iste en çok internet pazarlamacilari hakkinda bir sir degil. Bilmek hazir? Iste: onlar hakkinda hiçbir sey bilmek nis için ürünler yaratmak duydum çogu ünlü nis pazarlamacilar.

Bunu nasil yaparsiniz? Kolay, onlar da baskasina arastirma ve yazma kiralama veya bir görüsme için bir uzman, sadece bir dis kaynak kombinasyonu ve “marka” avlamak. Ayrica, pazarlamaci bu tür motivasyon için “nedenleri” içinde kendi belirledi.

Bunlar:
• para
Mülkiyet • Pride
Yaratici sürecin • Ask
• çesitliligi ve genisligi ihtiyaci, yerine derinligi

Bu kadar bu tür için piyasada kisisel olarak ilgilendiren bir önemi yoktur. Kendi amaç ve tutku mümkün oldugu kadar çok göz ardi nis, onlara dalis hizli avlamak ve kar baslamaktir.

Bu sesler sizin gibi Yani, iyi bir sirket konum! Eger nis arastirma temellerini ögrenmek sonra, potansiyel is fikirleri onlarca seç olacak.

basariniz için,