Bir bakista dörtlü 2363l kapali kumas panosunu

Dörtlü 2363L kapali kumas bülten tahtasi çalisan salonlari ve diger yüksek trafik alanlari için ideal olan, Quartet Kapali Kumas Bulletin Boards zarar onlari korurken önemli iletisim ön ve orta yerlestirin. Kilitleme kapi yerine belgelerin güvenligini ise seffaf akrilik pencere mesaji için görünürlügünü saglamak. Çerçeveleri ve kumas genis bir yelpazede mevcuttur, her stil herhangi bir ofis iç tamamlayacak sekilde tasarlanmistir. Ihtiyaçlariniza bagli olarak, bir, iki ve üç kapi modelleri seçin. Kilit basina bir anahtar içerir.

Hizli bir genel bakis

* Açikçasi kirilmaz akrilik pencerelerin arkasinda bilgileri görüntülemek ve korumak
* Kapi kilitleme ile önemli belgeler güvenli tutun
Uzun ömürlü kumas teyel yüzeyinde güvenle * Ekran ögeleri
Gri bülten kumas * Grafit kaplama alüminyum çerçeve iletisim ön ve orta koyar
Özel olarak tasarlanmis güvenlik kilidi sistemi ile duvara * istikrarli bir sekilde monte kurulu
* Köseleri yuvarlatilmis ve tam boy menteseler ile dayanikli alüminyum kabin ile dcor tamamlayin

ek bilgi

üretilen: Çin
Manuf parçasi # 2363l
Model 2363l
beklenen gemi tarih 5-7 gün
agirlik 0.0000
boyutlar 2’w x 3’l
upc 034138236338
grafit bitirmek
Köseleri yuvarlatilmis ve tam boy menteseli Çerçeve Alüminyum
kilitleme kapi evet
Windows kirilmaz akrilik
yüzey bülten kumas
görüntüler 1 sayisi
Kilit basina bir anahtar ile geliyor
kurulu rengi açik gri
montaj sistemi evet dahil
Kurulu Düzen Bir menteseli kapi

New York kosusturma bulunan Mono Machines LLC Quartet Ürünler için yetkili saticisidir. Essiz sözlesmeleri sayesinde biz maliyetleri azaltmayi ve çevresinde DÜSÜK FIYATLARI teslim, üretici depo dogrudan gemi edebiliyoruz.

Biz mümkün olan en düsük fiyata en iyi hizmeti sunmak için çalisiyoruz. Biz çogu ürün için mevcut ürün uzmanlari var. Herhangi bir soru veya olabilecek kaygilari ile bizi arayiniz. Biz çok bilgili çalisanlar ile görev ve ihtiyaçlarini karsilamak için sabirsizlaniyoruz.

Yüksek Performansli Quartet ® ‘dan, basit yapti. Günümüz çalisma ortamlarinda daha fazla verimlilik için çalisiyoruz, görsel iletisim ve organizasyon gelistirmek araçlari her zamankinden daha önemlidir. Dörtlü ® çözümleri olusturmak, görüntülemek, düzenlemek ve ne zaman ve nerede ihtiyaç duyulan önemli bilgileri paylasmak için izin. Amaciniz form ve fonksiyon mükemmel bir denge ise, Quartet ® verimliligi artirmak ve kisisel stil tamamlamak için genis bir ürün yelpazesine sahiptir.