Bu kurus ihaleleri ne

2009 yili basinda, dünya kurus açik artirma sanayi maruz oldu ve geri döndü degil. Kurus açik artirma sanayi çapinda en perçinleme ve sicak biridir. Sanayi kullanicilar büyük ölçüde iskonto fiyatlarla elektronik, oyuncak ve daha teklif ve satin alabilirsiniz çevrimiçi bulunan birçok site için kalabalik kitleler çekti! Hiç mevcut “anlasma” cazibesine geri daha fazla için onlari ve onlarin arkadaslari getirmek için devam eden bir öforik deneyimi sagliyor.

Nasil kurus ihaleleri çalisir?

Bir kurus sitenin temel dayanak noktasi site sahipleri kadar ögenin perakende degeri kapali% 99 olabilir düsük kazanan teklif fiyatlari esittir dolar, pennies için müsterilerine yeni ürün satmak olmasidir. Çok merak ediyorum, “bu nasil yapilabilir?” ve “Bu yasal olabilir mi?” Cevabi evet hem! Siteleri küçük bir ücret kullanicilar (kullanici) “Teklif” butonuna tikladiginda her zaman sarj edin. Bu ücretler genellikle $ 0.50 ‘den teklif basina 1,00 $ arasinda degismektedir. Birçok kullanici katilimi ile sirket satilan ürün (ler) maliyetlerini karsilamak ve böylece karli ve büyük bir deger ile müsterilerine verebilmektedir. Ihale süreci de oldukça basittir. Müsteriler istedikleri ve tekliflerin bir paket ya da paket satin aldiktan sonra, istedigi öge üzerinde teklif baslayabilirsiniz ürün (ler) bulabilirsiniz. Geleneksel bir kurus açik artirma formatinda, bir teklif yerlestirilir her zaman, teklif fiyati bir kurus artar. Normalde bir saat sayaci açik artirma sirasinda sifira sayiyor ve bir teklif zamanlayici yerlestirilir her zaman belirlenmis bir miktarda geri gider; genellikle 5 ila 10 saniye. Daha fazla teklif öge üzerinde teklif zaman sayaci sonunda sifir vurur. Açik artirmada son teklif kazanir ve son teklif fiyati için kazandi madde satin almak mümkün olacak. Çogu site ya satin alma ya da kazandi ögeyi geçmek olanagi sunar. Hatta bazi siteler açik artirma az tekliflerin maliyeti satin alinan fiyat için sona erdikten sonra ögeyi satin almak için ihale kaybedenler için yetenegi sunar.

Ben kurus açik artirma sitelerinde ne kazanabilirsiniz?

Popüler kurus açik artirma sitelerinde çogu satin alma ve teklif müsteriler için elektronik güzellikler genis bir dizi sunuyoruz. Ögeler iPod, iPad, TV ve diger büyük oyuncaklar ve tüketici elektronigi dahil sundu. Tipik kurus açik artirma sitesi 5 ila 7 gün içinde müsteriye kazandi ürün satisa sunulacak. Madde geçici olarak kullanilamiyor ise, kullanici öge için daha uzun süre beklemek gerekebilir.

Ödevini yapmak!

Bu kurus ihaleleri katilmak isteyen tüm tüketicilerin kullandiklari niyetinde sitede uygun arastirma yapmak tavsiye edilir. Ayrica kullanicilarin büyük ölçüde iskonto fiyatlarla ürün satin almak için çalisan maliyetini dikkate önerilir. Bazi kullanicilar ihaleleri bu tür kazanmak için çalisirken sürecinde para büyük kayiplar yasayabilirsiniz. Sonuç olarak, kurus sitesi sektöründe insan para kazanmak isteyen ve ayni zamanda eglenmek ve bir online ortamda baskalariyla etkilesim olarak önümüzdeki birkaç yil içinde gelismek devam görünüyor gelisen bir endüstridir. % 99 kadar tasarruf için cazibesi benim için ve digerleri için büyük ve kurus siteleri sundugumuz mükemmel firsatlar ile memnun olacaktir.

Burada yeni bir kurus açik artirma oldugunu, check it out!