daha fazla kar için yer isareti.

Ben Social Bookmarking konusunda dokunmak istiyorum ve geri olustururken yardimci etkileri var. Latent Semantic Endeksleme simdi bir gün vizilti kelime olsa da, biz geri unutamam. Internet için çadir (sitenize) tutan ip gibi geri düsünün. Ben geri tarafindan desteklenmiyorsa, bir sitenin ömrünü azaltmak gördük zaman ve tekrar tekrar. Ben, bir site baslatmak sitesinde bir blog yerine getirin para kazanmak, endeksli, ama 6 ay sonra sitemde portföyünün bir kismini kaybetme, böylece benim indeksleme bir kismini kaybedebilir olsun. Olabilir Eger imparatorluk kurmak gibi geri olusturmak için site basina alinan bu birkaç ekstra dakika online basarisi için çok önemlidir.

Social Bookmarking oldukça uzun bir süre popüler olmustur ve son zamanlarda kadar ana getirdi degildi. Social Bookmarking siteleri dizine alma ve olabilir büyük trafik, almak için bir çare tüm satildi, ama çok sihirli bir mermi gelen dir.

Bu Furl.com, Technorati.com, Stumbleupon.com, Delicous, Spurl, Madde Etiket ve Backflip gibi sosyal Bookmarking siteleri sadece birkaç isim. Social Bookmarking son derece kolay, sadece olusturmak ve hesap ve favori sayfasina yer imi. Bu sayfalar daha sonra Bookmarking siteleri mevcuttur. Ama Bookmarking GERÇEK yarari nedir?

Ilk sitenizi olustururken bir site imi ise, sosyal imleme gibi Inktomi, Yahoo örümcek gibi sitelerine örümcekler getirecek, onlar sayfalari önbellege ve bir süre boyunca onlari serbest birakin. Böylece indeksleme ve anahtar kelimeler için siralama olusturmak, pek çok farkli platformlarda görülür ise Sosyal rezervasyon sitenizin belirli bir önem vermektedir.

Isterseniz bu çok disari otomatik yazilim ile zaman alici olsa da, sitenizin her sayfasinda yer imi, bu bayraklar neden olabilir ve bazen hesabinizin silinmesine neden olacaktir. Technorati ancak bu uygulama düskün degil, bu Sarmak gibi siteleri imi otomatik bir araç kullanmaya karar verirseniz biraz daha yumusak gibi görünüyor.

Endeksleme için, sadece Bookmarking ana sayfa örümcekler getirmek için yeterlidir. Imi mümkün oldugu kadar çok ziyaretçi çekmek için nis için popüler bir kelime kullanmaktir önemli. Baslangiçta sitenize trafik almak için çalisiyoruz, bu bir. Tusuna tekrar Bookmarking sitelerinden ziyaretçi güvenmek degil, ancak site sürünerek endeksli ve sirada yer almak böylece örümcekler görünümünde siteleri yerlestirerek.

Sosyal rezervasyon kullanmak için en iyi yolu sizin için rütbe çalistiginiz açisindan güçlendirmektir. Örnegin, diyelim ki tüplü dalis bir site oldugunu varsayalim. Sen MN tüplü dalis dersleri için rekabet çok yok görmek ve bu anahtar kelime etrafinda yazmak ve makale merkezi. Bir sonraki adim “MN Tüplü Dalis Dersleri” ile site imi etmektir. Bu sayfa, bu belirli bir anahtar kelime ile ilgili ve sitenizin siralama ile yardimci olacaktir örümcekler “haber” olur. Yine bu sihirli degil, ancak küçük bir destek verir ve otomatik olarak sitelere geri olusturur.

Delicious, daha fazla insan kendi ayarlarini yüksek siralamanizi sitenizi kaydetmek. Delicous birçok diger web sitelerinde görünen bir sik ??liste vardir. Sitenizi sik almak ve insanlarin ilgi gösteriyor Yani, o zaman bir günde 200 ziyaretçi kabul bahse girebilirsiniz. Bu gerçekçi her zaman mi? Sadece son derece popüler nisler ile, ancak, daha popüler bir nis bu anahtar kelimeler için siralama için daha rekabetçi.

Sitelerin bir kütle numarasi olustururken, bu, insa imi ve hareket için en iyisidir. Yas eski demisler, yaptiklari, hangi “sonuçlar degisebilir”. Imi için benim sonuçlar tarama, ben reklam Nis son derece popüler ve çok ziyaret neden gerektigini fark etmis, ama yine, pazar titiz ve özel aramalar için egilimleri ve mevsim vardir. Ders hayal kirikligi, bir araç olarak kullanmak ve bu Madde Pazarlama ve Blogging ve ping gibi diger promosyon yöntemleri geçmek için en iyisidir. Anahtar basit tutmak ve bir yöntem tüm umut koymak getirmemektir.

Gerçek su ki, sosyal imleme çalisir ve nis için dogru anahtar kelime arazi varsa, o zaman sitelere hit güvenebilirsiniz. Ben sahsen bir sosyal imleme sitesinden ziyaretleri güvenmeyin, ben sadece indeksleme için bir araç olarak kullanmak ve ziyaretçiler, büyük, degilse alirsaniz, bunu yapmak için beni hiçbir zaman aldi ve ben bir sonraki sitesinde hareket Ben arama motorlarinda benim çadir (site) için çapa olusturmak bilerek. Geri gösterisi popülerlik, daha önemli sitenizi görünüyor, Yahoo, MSN ve tüm titiz Google olacak daha iyi dayanma gücü unutmayin. Bunu asla unutma. Promosyon anahtaridir!