e-ticaret hosting hareketsiz is hayati bir rol oynar

Eger ticaret topluluk online için online magaza açabilir önce, online is kurmak için yapmaniz gereken pek çok sey var. En önemli sey isinizi web sitesi için uygun bir e-ticaret barindirma hizmeti belirlemektir. Internet baglantisi ve ilgili uygulama yazilimi ile birlikte web hosting veya e-ticaret hosting hizmetleri sirketleri vardir.
Sadece baslamak için, karsiniza gelen ilk e-ticaret barindirma hizmeti için oturum etmeyiniz. Birçok ve çevresinde bilgi almak ve online magaza için e-ticaret barindirma hizmeti seçmeden önce online sirketlerin çalisan olanlar sormak daha iyidir. Tercih edilen ana listenizi daraltmak ve özellikleri her teklifler göz atin. Her seyden önce, ev sahibi tarafindan sunulan bant genisligi karsilastirin. Isinizi kadar büyüdükçe, sunulan en düsük bant genisligi nedir ve orada daha fazla bant genisligi saglamak için bir hüküm nedir?
Diger önemli özelligi alisveris sepeti yazilimdir. Sunulan farkli alisveris sepetleri nelerdir web barindirma sorun, yaygin olarak baskalari tarafindan kullanilan olanlar bulundugu ve ev sahibi tarafindan saglanan demolar araciligiyla deneyin. Sizin amaçlanan is için uygun olani seçin ve daha sonra ürün ve hizmetlerin sayisini artirabilir böylece ölçeklenebilir oldugundan emin olmak için zaman ayirin. Bu is kadar ve çalistirdiktan sonra orta akisinda baska bir alisveris sepetine degistirmek genellikle çok zor oldugunu lütfen unutmayin.
Web host genellikle sunan veritabanlari iki türlüdür. Veritabanlari Windows isletim sistemleri ile uyumlu olan ya da Linux / Unix isletim sistemleri ile uyumludur MySQL gibi açik kaynak kodlu olan bu olabilir. Ayrica ev sahibi tarafindan sunulan komut dosyasi ASP ve Unix / Linux sunuculari ile uyumlu Windows sunuculari veya PHP ile uyumludur. NET dogrulayin. Bu yetkin isini yapar ve satin almak pahali degildir gibi online magazadan çogunlugu php alisveris sepeti tercih.
Ayrica gelen ve giden posta için disk alani miktarini, web sitesi tasarimi, farkli ödeme ag geçidi tipleri ile uyumluluk, ve e-posta hesaplarini kontrol etmek gerekir. Buna ek olarak, herhangi bir yerden e-postanizi kontrol saglayacak otomatik cevap, süreli etki alani destegi ve web posta gibi diger özellikleri bakmak. Ana edinilebilir yedek kaynak vardir emin olun, ve sunucu herhangi bir nedenle asagi gitmeli ne olur ögrenmek.
Her tarafindan sunulan özellikleri ve tesislerin listesini çalistirdiktan sonra, güvenilirlik ve yetkinlik düsünün. Ince baski geçmesi ve teknik destek ve ödeme seçenekleri göz atin. Dogal olarak is hizli bir sekilde kurmak ve parça parça parça entegre olarak degil, e-ticaret çözümleri farkli bölgelerinde saglayan çesitli saticilar yürüttügünü daha is teknoloji ihtiyaci olan her seyi içeren bir paket anlasma sunan bir ana seçmek için yardimci olur isteyeceksiniz komple bir paket içine zaman alici ve pahali olacagi kesindir.