e-ticaret kurulumu islemi

Bu e-ticaret kurulum kilavuzu okurken Senin için bir kural var. Bu tek kural bütünüyle bu kilavuzunu okuyun gerektigini belirtiyor. Ben bir online varligini gelirinizi artirmak için sahip bir tugla ve harç sirketten is dönüstürme hakkinda gerçegi verecegim. Bu süreç içinde, ben karsilasabileceginiz engelleri bazi deginecegim. Bu sizi korkutmak için degil, ama normal oldugunu fark istiyorum. Ben de bu sorunlara çözüm sunacak. Eger kilavuz ortasinda birakirsaniz, bu gerçekten online is içine atlamak isteyip agzinizda kötü bir tat ile birakabilir.

En baslayalim. Ben bir çevrimdisi is var ve simdi sirket için bir online varligini sahip baslangiç ??asamalari basliyor varsaymak gidiyorum. Ben de bazi ögeleri ve hizmetleri büyük online saticilarin oldugunu farkinda oldugunu varsaymak gidiyorum, digerleri degildir. Bu süreçte de zaten bu düsünce ve iyi çevrimiçi satacak bir ürün var biliyor olmalidir.

Web sitenizin gelisimi

Bu online is geçis yapmak için ilk asamasidir. Insanlarin ürün veya hizmet satin almak için bir yere ihtiyaciniz olacak. Bir online is en önemli parçasi olacak gibi bu görünüyor olsa da, gerçekten degil. Beni yanlis anlamayin, bu önemlidir, ama güzel bir web sitesi olan sürecin sadece baslangiç.

Büyük olasilikla yetenekleri ne iyi bir anlayisa sahip. Kesinlikle web siteleri nasil çalistigi hakkinda hiçbir ipucu varsa, sizin için tüm gelistirme süreci isleyebilir birini ise isteyebilirsiniz. Eger denemek istiyorsaniz Ancak, bir web sitesi olusturmak için üç ortak adim aslinda vardir.

1: Bir etki alani adi satin

Etki alani adi insanlar tarafindan hatirliyorum budur. Internet kullanicilarinin web sitesine erismek için kendi web tarayicilarina domainname.com yazacaktir. Bu ne is hakkinda göre bir sey bulmak çok önemlidir. Örnegin, pinkpolkadots.com Eger motosiklet satan varsa kim hakkinda çok az sey söylüyor.

2: web tasarim süreci baslar

Web tasarim süreci daha önce bir web sitesi dizayn hiç eger kendi mücadele etmek istiyorum bir sey degildir. Her zaman özel olarak sizin için web tasarim yapmak için birini kiralayabilirsiniz. Genellikle, web sitesinde istediginiz özellikleri bilmek isteyecektir. Sen her zaman o ya da degil isteyin olsun onlara bu vermelidir. Bu sekilde istediginiz tam olarak ne alma sansi daha yüksek.

3: web gelistirme süreci baslar

Bu muhtemelen bir web sitesi binanin en pahali ve zaman alici bir parçasidir. Tasarim grafik ve web sitesi görünen yol olsa, arka uç programlama web sitesi çalismasi için tasarlanmistir yol çalismasi yapacak budur. , Ayri sayfalara sahip kolay (sik sik bir içerik yönetim sistemi olarak da adlandirilir) güncellemek için yapim ve isleme ödemeler hemen hemen her zaman bir e-ticaret web sitesinde bulacaginiz seyler vardir. Web gelistirici ayni zamanda web sitesi ve ne onlar baslamadan önce yapmak bekleniyor oldugu gibi hangi özelliklere asina olmalidir. Bu para beklenmedik bir miktar ödemek zorunda sizi tutabilir. Bu asamadan sonra, tamamen islevsel bir web sitesi olmalidir.

En web siteleri az 1.000,00 $ mal olacak unutmayin. Daha az yerine sizin web sitesi gelistirmek için gerçek bir is daha serbest çalisiyorsaniz. Bu daha fazla ödeme istenirse, fiyatlandirma diger tahminler alma düsünebilirsiniz.