gerçekten twitter gibi internet sitelerinde nakit yapabilirsiniz

Senin çogu insan gibi iseniz ve nasil yapildigini bir ipucu yok bahis, ama insanlar her yerde heyecan fala yapiyoruz dogrudur. Twitter küresel bir olgudur ve her gün her saniye büyüyor. Ben zaten bir Twitter hesabi var umuyoruz. Bunu yapmazsaniz, simdi bu dogru yapmaniz gerekir. Bir hesap açmak kadar twitter gibi internet sitelerinde nakit yapmak asla.

Günes altinda her nis insanlar Twitter’da bulunmaktadir. Ben dokuma basketiyle kontrol kadar bu fark etmemisti. Evet, bu nis orada da temsil edilmektedir. Devam edin ve kendiniz deneyin. Duvara nis kapali bazi düsünün sonra Twitter gidin ve check it out. Benim bahsettigimi göreceksiniz.

Eger asagidaki insanlar bir kez onlar size ne söyleyeceklerini duymak için bekliyor endiseyle olacak nerede, mesajlarinizi kendi sayfasina dogrudan gönderilecektir. Sen onlari açmak için e-postalarinizi tiklayin için zaman ayirdiginiz olup olmadigini konusunda endiselenmenize gerek asla. Sizin tweet kendi sayfasina dogrudan gönderilir ve onlarin herhangi bir çaba olmadan hemen okumaya baslayabilirsiniz.

Muhtemelen bunu etrafinda olacak ne kadar bilmiyorum Twitter’da bir asagidaki insa sorun deger merak ediyorsaniz. Her sektörde her büyük isim orada oldugunu dikkate almak gerekir. Bu servetler Twitter’da yapilan ve toz sol olsun önce gemide atlamak gerekir ediliyor söyler. Twitter burada kalmak ve su anda takipçileri için hala oldukça kolay ama zaman geçtikçe daha zor hale gelecektir.

Nasil sadece ne yaptiginizi ve ne bugün onlari tanitan olacak seyi, ne söyleyeceklerini görmek için her gün Twitter hesabiniza giris insanlarin ton istiyorsunuz? Bu kadar büyük kilan sey bu kisi sizi izliyor bütün zaman, onlar onlar sizin için üreten oldugunu bagli komisyonlar istifade konum hiçbir fikrim yok. Bu yaparken en iyisi, onlara bir kahraman gibi.

Alt satirda Twitter her zamankinden çok nis ve daha ucuz insanlara ulasmak için oldu daha kolay yapti oldugunu. Sen adwords için ödeme ya da forum moderatörleri ile ilgili, zaman yazili makaleler harcamak zorunda degilsiniz. Bu 30 saniye binlerce kisi tarafindan okunacak bir tweet göndermek için sürer. Bu gerçekten nis içinde insanlarla iletisim kurmak için 21. yüzyilin yoludur.

Sana yalan olmaz. Bazi çalisma gerektirir. Bu sadece açmak bir sey degil, ve sizin için tüm çalisir. Eger dogru yaparsaniz Ama, hevesle onlara göndermek herhangi bir baglanti üzerinden kafalari yüksek nitelikli çok fazla trafik ile sona erebilir.
Bu heyecan ile gerçeklestirmek ne kesinlikle inanilmaz. Ben yalnizca bu makalede yüzeyinde çizik, ama sen IWakeUpWhenIWant.com de Twitter’da tam olarak yararlanmak için bilmeniz gereken her seyi ögrenebilirsiniz.